2726

ما با جاریم بودیم بچش۴سالشه...یه خانم خیلی کوتاه دیدیم از پشت سر ....یهو بچش گفت میخام شورتشو ببینم....جاریمم تند تند رفت جلوترش وایساده خودشم را زده بود بهش....وای خدا دلم آتیش گرفتخاک تو سر شیرین عقلت.دخترتم کپ خودت خواهد شد

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره وقتی یکی رو جایی می بینه ک شبیه بقیه نیست ب داداشم تذکر میدم ک زل نزنه خیلی معمولی رد بشه و گفتم بهش هر چی رو ک تو میبینی منم میبینم نمیخاد جلو روش بهم بگی نگاه کن فلانی اینجوریه هر چیم خواستی بدونی یادت بمونه خونه بهم بگو 

رنگ پوستتون که ناتوانی جسمی محسوب نمیشه ، یه ویژگی ظاهریه ، هر کس مسخره ات کرده از بیشعوریشه ، منم ا ...

نهمن کلی گفتم ، کنارش ی مثال زدم ک چجوریه 

دقیقا عزیزم مسخره کردن از جهل میاد

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2728
ظاهر یه چیزیه که ما توش دخیل نیستیم چرا بعضیا مسخره میکنن دیگرانو درک نمیکنم

من یبار به همسرم گقتم پدرت چرا هرگز نگفت عروسم تو بهترین دانشگاه درس خونده یا شاغله و کمک خرج پسرمه .. اما هر دفعه میدید یه دفترچه راهنما زبان کنترل مینداخت جلوم.. میگفت تو کلاس زبان رفتی اینو معنی کن ببینم بلدی یا نه ..🙄

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
حالا خودشون تحفه ای هستن که بقیه رو مسخره میکنن؟! 

از نظر چخره بله، مادرشوهرم زن زیبایی بود و بالطبع دخترشم از زیبایی چهره ایشون بهره برده اما از نظر شعور کلا خونوادگی به دلیل داشتن چهره زیبا بقیه رو مسخره میکنن

وای مگه هر کس سبزه باشه ناتووان جسمی حساب میشه؟ آخه همسرمم اینطوره بگین که من بدونم اون الان یه نات ...

نه .. من کلا گفتم چوار میکنید بچتون کسی مسخره نکنه

پدر شوهر من با عرض پوزش به همه قومیت ها حتی اونا رو هم‌مسخره میکنه و رو هر کدوم یه اسمی گزاشته 

دقیقا یبار سر سفره بودیم من اهل رشتم و همسرم ترک زنجان. گفتم شمالیا کله ماهی خورت .. اینقدر ناراحت شدم خواستم بگم ترکا.. اما تو دلم گفتم بیشعوریه یه فرد رو نمیشه به یه قومیت نسبت داد و چیزی نگفتم

نه .. من کلا گفتم چوار میکنید بچتون کسی مسخره نکنه

اهااااااااااااااااااان 

گفتم اگر اینطوره وقتی دیدمش بهش چیزی بگم دستش بندازم .....

باید برا بچه ها توضیح بدیم که در جریان باشن 

اتفاقا اونایی که به هر دلیلی ناتوانی دارن خیلی قلب رئوف و مهربون هستن

مادرم دوستت دارم ....وقتی کوتاه میام ، فکرمیکنی که راهی ندارم؟ ......... نه من فقط آستانه صبرم رو بردم بالا و سکوت میکنم تا شاید به خودت بیای....یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه ....! _دخترم تنها دلیل نفس کشیدنم ،دخترم پاره تنم _دردام زیادن به هرکه گفتم ........       مواظب باشید از کسی دلزده نشین ،دلزدگی عذاب آور ...دیگه سعی میکنم اعتماد نکنم!    یه نصیحت به مردت شک نکن اگرشک داری بروز نده شکتو ...چون 2 حالت داره یا شکت به یقین تبدیل میشه و زندگیت ...یا اینکه میفهمه در صورت نبودن چیزی بهش شک کردی و اون ازت دلسرد میشه ...گزینه دوم از همش بدتره .......! همه چی من رو اصول فکر نکنید با یه آدم بیکار علاف طرف هستید با برنامه ریزی میشه همه کاری کرد، شبانه روزت به 4 قسمت تقسیم کن ...کار،استراحت و عبادت، تفریح ومعاشرت با دیگران ...نوکر شیعیان و محبان اهلبیت ام              دیگه من اون آدم سابق نمیشم بخدا قسم شکستم .....
ما با جاریم بودیم بچش۴سالشه...یه خانم خیلی کوتاه دیدیم از پشت سر ....یهو بچش گفت میخام شورتشو ببینم. ...

من نفهمیدم .. چجوری شرت ببینه .. چقد کار جاریت بد بوده

دقیقا یبار سر سفره بودیم من اهل رشتم و همسرم ترک زنجان. گفتم شمالیا کله ماهی خورت .. اینقدر ناراحت ش ...

دقیقا دقیقا حرف پدر شوهر منو زد کله ماهی پر از فسفره ما هم میخوریم من به شدت عاشق شمالیام من زبونم درازه وقتی اینا رو میگه منم مگه خوردن کله ماهی بده که با فحش ازش یاد میکنید بعدشم میگم از میرزا کوچک خان جنگلی بزرگ تر و با غیرت تر تو کل ایران یکی دوتاس واین نسبت ها رو از کجاتون در میارید دیگه نمیگه 

خدایی که به شدت کافی است 
2706