2737
2734
عنوان

چه حس خوبیه‌ تکون خوردن جنین تو شکم مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 1667 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره واقعا حس خوبیه من چند روزی میشه کمرم یکم درد میکنه شما درد نداری و آنومالی رفتین

من اوایل کمر درد و دل درد داشتم اتفاقا ی دو هفته است دردام‌ رفتن 

اره انومالی رفتم عزیزم ی دخمل۳۰۰ گرمی دارم😍

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2731

انشالله حال دلت همیشه خوب باشه من ک یکی از فانتزیام این بود هی میرفتم بهداشت میگفتم بچم تکون نمیخوره از الکی اوناهم صداشو میزاشتن بشنوم وای ک چ حسی داره عاشق اون لحظم دیگه خانما منو شناخته بودن میگفتن میدونیم الکی اومدی صداگوش بدی فقط 

من هنو حس نمیکنم فک کنم زوده😂اما بعضی وقتا یه چیزی انگار میخوره به شکمم

کم کم متوجه میشی همین که رفتی تو ۱۹ هفته دیگه واضح میفهمی

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
من هشت ماهم شكم ندارم هفته گذشته ميخواستيم عكس و فيلم يادگارى بگيريم هركار كرديم تو عكسه معلوم نشد م ...

چقد خوب که شکمت بزرگ نشده

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
من هشت ماهم شكم ندارم هفته گذشته ميخواستيم عكس و فيلم يادگارى بگيريم هركار كرديم تو عكسه معلوم نشد م ...

مگه میشه 

حتما تپل هستی. یا اینکه قد بلندی 

انشالله ب خوشی بیاد بغلت 

در هر حال چند تا عکس بگیر 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
2738
من اوایل کمر درد و دل درد داشتم اتفاقا ی دو هفته است دردام‌ رفتن  اره انومالی رفتم عزیزم ی دخم ...

چن هفته رفتی انومالی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من اوایل کمر درد و دل درد داشتم اتفاقا ی دو هفته است دردام‌ رفتن  اره انومالی رفتم عزیزم ی دخم ...

آها انشالله سالم باشه چند هفته ای

خدایا پسرم به تو سپردم مواظب باش 🙏
من هنو حس نمیکنم فک کنم زوده😂اما بعضی وقتا یه چیزی انگار میخوره به شکمم

منم فعلا چیزی حس نمیکنم۱۸هفته‌ام

البته گاهی حس میکنم تو شکمم یه جوری میشه اما واقعا نمیتونم تشخیص بدم😂😂

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
کم کم متوجه میشی همین که رفتی تو ۱۹ هفته دیگه واضح میفهمی

فعلا 14هفتم ایشالا ک سریع بگذره و بفهمم خیلی دلم میخاد بدونم نی نی ک تو شکممه وقتی تکون میخوره حال عادم چطوری میشه

همه کسم دخترم❤

پیرهن کوتاه و تنگ بپوش معلوم میشه

من الان افسوس میخورم ک چرا بیشتر فیلم و عکس نگرفتم

مریدی پرسید: آیا استفاده تبلیغاتی از زن حرام است؟!شیخ پاسخ گفت: آری!مرید ادامه داد: پس چرا خداوند برای تبلیغ بهشت خود از حوری استفاده نموده؟!!شیخ قدری اندیشید و سپس بقچه اش را جمع کرد و به مکه رفت تا آل سعود او را بخورد!!!  

نمیدونی چه ح خوبیه  گاهی اوقات دخترم تکون میخورد بیدارم میکرد میرفتم خوراکی و اب میخوردم باهم حرف میزدیم  براش مینوشتم باز میخوابید منم میخوابیدم ... اولین تکونش تاریخ بزن یادت باشه .. بارداری خیلی شیرینه 

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2706