2733
2734
عنوان

بخواطر تاپیک دیشب اون خانوم میترسم بچه دارشم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1472 بازدید | 89 پست
عزیززززززم🥺

ببین این اصلا ربطی به نه گفتن و اینا نداشت ها ولی بارِ احساسیِ زیادی داشت😹😹😹

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

طرز فکرت رو عوض کن.

کی گفته بچه هر چی بخواد باید بدست بیاره؟

بعدا تو جامعه چی؟

تو زندگی با همسرش چی؟

کار به دارایی و نداری ندارم. بچه رو باید طوری تربیت کرد که طبعش بلند باشه. که اگر هزارتا بالاتر از خودش رو دید عقده ای نشه.

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا توت فرنگی هنوز نیومده بود تو بازار .دخترمم خیلییی دلش میخواست مدام میگفت ..بعد یه روز تو گوشی ...

وااااا منم همینو میگم برا همچین چیزای کوچیکی ادم دلش میسوزه خدایی نکرده اتفاقای بدتری تو زندگیش ممکنه بیوفته!

آره دیگه واسه تغییر شکل پی پیش هم گریه میکنی

دقیقااااااا😂😂

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2728

دیگه بعضیا زیادی لوسبازی درمیارن 

طرف مادر خیلی ناآگاهی بوده وگرنه بچه باید از کوچیکی بفهمه ممکنه گاهی شرایط طوری بشه که به چیزی که میخواد نرسه یا لازم باشه صبر کنه برای رسیدن بهش

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

منم اینجوری ام مثلا لباس کهنه تن پسرم اصلا نمیکنم غذا حتما باید از همه چیز تو خونمون حاضر باشه همه چیز براش میخرم از اسباب بازی تا هر چیزی الان ۱۵ ماهشه رو تولد یا جشن دندونی یا شب یلدا و عید که حتما جشن بگیرم براش حساسم خیلی ها میگن بچت پرتوقع میشه ولی خوب من اگه این کارو نکنم حس میکنم بچه ام بعد ازم راضی نیست 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
پی پی آخه😷🙄

آره اینو راست میگه 🤭 

توی پوشک بچه ت خون ببینی ناراحت میشی پی پیش بلغمی باشه ناراحت میشی اسهال باشه ناراحت میشی 🤭🤭🤭🤭🤭 ولی خب نه که مصیبت زده بشی ناراحت میشی از اینکه بچه ت مشکل جسمی داره 

2738

کسی که میخواد بچه‌دار شه،باید به‌معنی واقعی کلمه خودش رو وقف بچش کنه

یه پسر ۱۳ و یه پسر ۹ ساله دارم،هروقت مریض شدن تا صبح بالای سرشون بودم،گاهی اوقات چند شب...

این فقط یک نمونست

اگه واقعا نمیتونی خودت رو فدای کسی کنی،بنظرم بچه‌دار نشو

مامان آراد و ماهان😍
وااااا منم همینو میگم برا همچین چیزای کوچیکی ادم دلش میسوزه خدایی نکرده اتفاقای بدتری تو زندگیش ممکن ...

ولی بقیه منظورتو نفهمیدن...فکر کردن منظورت اینه تو قراره به همه خواسته هاش پاسخ بدی بی چون و چرا...

اینا گاهی پیش میاد عزیزم و یه قضیه مث توت فرنگی به پول داشتن یا مثلا نه گفتن ربطی نداشت...

بستنی اون خانمم به نه گفتن و پول ربطی نداشت..فقط اون لحظه دلش سوخته..اگر آژانس میگرفت میرفت واسش میخرید...باید میگفتی کارش اشتباه بوده

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
بنظرم نباید خیلی بچه رو لوس و ناز پرورده بار آورد چون بعدا خودش توی زندگی دچار مشکل میشه قدیمی ها خو ...

آفرین

بعدم همین میشه که بچه های الان بزرگ میشن، زن تو زندگی می خواد همه چی باب میل خودش باشه مرد باب میل خودش. خب نمیشه

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
مثلا توت فرنگی هنوز نیومده بود تو بازار .دخترمم خیلییی دلش میخواست مدام میگفت ..بعد یه روز تو گوشی ...

خوب عزیزم الان که توت فرنگی توی همه فصول سال است.

بهتر نبود یه بسته براش میگرفتید میخورد تابره خونه مردم ابروریزی .تازه شما خدارو شکر کنی که توت فرنگی خورده🙄🙄

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

بنظرم این رفتارها کلا اشتباه هست. شما باید بچه ات رو جوری تربیت کنی که خیلی مقاوم تر از این حرفها باشه. مادری که خودش بخاطر نخوردن یک بستنی بچه گریه میکنه بنظرم خیلی ضعیف هست و باید توی اصول تربیتیش تجدید نظر کنه. ببین من بک خواهر شوهر دارم که اندازه ی خودش خیلی پول داره. ۳ تا مغازه دارن ۲ تا خونه ی بزرگ و ویلا یعنی از لحاظ مالی هر چی بخواد فراهم هست. ولی من یادم هست بچه هاش وقتی ۴ ساله هم بودن و حتی آب میخواستن همون لحظه بهشون نمی داد میگفت یک کم صبر کنید بعد از یک ربع میاورد. الانم بچه هاش رو انقدر خوب بار آورده که با اون همه وضع مالی خوب الان که کلاسها آنلاین هست بچه ها توی سر رسید مشق می نویسن. میگه بچه هامو برای روز های سخت بار میارم. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2706