2733
2734
عنوان

شیرخوردن نوزاد هفت ماهه

2613 بازدید | 23 پست

سلام دوستان دخترم شش ماه و نیمه هست. در ط ل شش ماه اصلا شیشه نگرفت . من شاغلم و دوماه دیگه باید برگردم سرکار.الان دو روزه شیشه مجددا خریدم روش ازمایش کنم. خداروشکر میگیره شیشه رو . چندباری شیرمو ریختم شیشه خورد. 

حالا نمیدونم نه ماهه که شد چه کنم. اونقدرم شیر نیست که شیشه پر کنم واسش بزارم. شیرخودم خیلی خوبه واسش . میشه نه ماهه که شد شیرگاو بزارم تو شیشه بهش بدن یا الان باید شیرخشک شروع کنم. میترسم شیرخشک بدم ی وقت مریض بشه

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

چرا فک میکنی با شیر خشک مریض میشه؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه شیر گاو نده ممکنه حساسیت داشته باشه

پسر منم این ماه ۶ ماه کامل میشه من از اخرماه میرم سرکار.میخام یه وعده شیرخودمو بدوشم براش.بقیشم امروز از دکترش شیرخشک بگیرم و غذای کمکی.باقی روزم که برمیگردم بازشیر خودمو بخوره

خدایا نگاهتو ازم برنگردون دستمو ول نکن حتی اگر من بنده بدی بودم  
2738

شیر گاو تا یک سالگی اصلا نباید بدی بعد اونم باید با اب قاطی کنی چرا فک میکنی مریض میشه بچه هامون میخورن مریض شدن مگ

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

شیر گاو زیر یکسال نباید بدی گلم، همون باید شیر خشک کنار شیر خودت. وقتایی که نیستی خشک وقتایی که هستی مال خودت.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

عزیزم اینجا هیچ کس دکتر نیست.هرکی هرچی دلش میخواد مینویسه.

با نظرات این واون بچه خودتو میخوای بزرگ کنی؟

چطوری ب حرف اینجا اعتماد میکنی.

با یه دکتر مشورت کن

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤

شیر گاو تا قبل از یک‌سالگی ممنوع هست ،بعنوان کسی که سرکار میری و تحصیلکرده عجیبه چطور فک می‌کنی شیرگاو خوبه شیرخشک بد،شیرخشک خیلی هم خوبه و مشکلی نداره،مهم ۶ماه اوله که شیرمادر خورده

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
نه شیر گاو نده ممکنه حساسیت داشته باشه پسر منم این ماه ۶ ماه کامل میشه من از اخرماه میرم سرکار.میخا ...

درسته عزیزم. من خودم دوتا پسرمو با شیرخشک بزرگ کردم چون نمیگرفتن شیرخودمو. دخترم از اول شیشه نگرفت. باید همین کار بکنم گلم. هنوز فعلا شیرخودمو میخوره از ماه بعد بهش شیرخشک میدم.

شما چرا از نه ماه مرخصی استفاده نمیکنی؟کوچولو پیش پرستار میزارین؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
2706