2737
2734
عنوان

کسی راه حلی برای جلوگیری از آزار اجنه داره که خودش امتحان کرده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 52 پست

[QUOTE=166801451]واقعا دیدیشون؟؟؟ قلبم😫 چه شکلین؟؟[/QUOTE 

آره دیدمشون 

اولا خیلی اذیتم کردن بیشتر منو وحشتزده میکردن بعد ی مدت ترسم ریخت چهره خودشون رو نشون دادن خیلی دلم تنگ شده براشون پشیمون شدم ک دعا گرفتم پیش ی دعا نویس رفتم ک کاری کنه بیان گفت حکم ندارن ک بیان جلو 

چون فقط الان تا ی حد بیشتر جلو نمیان فقط سایه و سنگینی وجودشون رو حس میکنم قبلا میدیدمشون 

از 99/10/1 تا زمانی که سایت درست نشه نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم به دوستاتونم اطلاع بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چن ساله بود زهرا؟

وقتی صدام میکرذن حدود پنج ساله بودم...هیچ کدوم از خاطرات کودکیم  یاد ندارم..فقط همینو...بعد چن سال که به خانوادم گفتم...مامانم هم گف منم صدای باباتونو میشنوم موقعی که سرکاره...داداشمم گف صدای تو میاد که صدام میکنی...جفت گوشم..

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
ن خودشون وارد زندگیم شدن 

خوب میدونی وارد زندگی چه افرادی میشن؟

من خونده بودم مثلا با یه فرد در ارتباطن

بعد اون میره مثلا پیشه دوستش

جنه اگه از دوستش خوشش بیاد وارد زندگیش میشه

ye divaneh .....)): ushegh bood ...)) ama mord )):;khoda rahmtam kne ,;(
دلت براشون تنگ شده؟ کار مثبت انجام میدادن؟؟

آره خیلی دلم تنگ شده براشون

وقتی از پیشم رفتن بعد خیلی تغییر کردم دنبال هر کاری میرم گره نوش نیست خیلی چیزا بهم الهام میشه 

جنی ک پیش من میومد ی مادر با بچش بود البته بچش رو چن سال بود می‌دیدم ولی مادرش رو اون اواخر ک رفتم دعا گرفتم میومد

از 99/10/1 تا زمانی که سایت درست نشه نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم به دوستاتونم اطلاع بدید
خوب میدونی وارد زندگی چه افرادی میشن؟ من خونده بودم مثلا با یه فرد در ارتباطن بعد اون میره مثلا پی ...

نمی‌دونستم ولی من بچشون رو چن سال بود می‌دیدم اولم از خونه بابام شروع شد  

2738

فقط حرز امام جواد اونی که رو پوست آهو مینویسن و تو قاب نقره میذارن.

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
گرفتم هیچ فایده نداشت ۱۶۰ تومن هم دادم

از کجا گرفتی؟

برا من خیلی جواب داده 

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘

عزیزم باید با توسل و توکل افکار شیطانی را از خودتون دور کنید.باید خدایی بشین تا دیگه نتونند بهتون نزدیک بشن.

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2706