2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم و تیکه هاش

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امان از دست این استوری و وضعیت و اینا.ملتو انداخته ب جون هم.خدایی دس وردارید ازین کارا😐😐😐

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

عجبا💖با این اوصاف من هنوز به مقام شامخ خواهرشوهری نرسیدم😁زن داداشام تو وضعیت تیکه میندازن براشون استیکر لایک داری عزیز میفرستم😁

چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد،من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک💖
2728
اسی باور کن همه خواهر شوهرا نیش دارنو اذیت میکنن ولی تو باید خودتو تغییر بدی والا من یهومدت داشتم از ...

ولی من یک عدد خواهر شوهر مهربونم ک هیجوقت تا حالا تیکه ننداختم ب زن داداشام

❤Drill dixon my 

تو اصلا یه مدت وضعیتواتساپشو چک نکن 

نخونی اون بیشتر حرص میخوره

من دوتا خواهرشوهر خیلی بزرگتر از خودم دارم اماخودشونم میدونن بخان تیکه بندازن جواب میدم تاحالا چیزی نگفتم یبار شنیدم یکیشون پشت سرم حرف زده فوری بهش پیام دادم.تا دوسال میرفتم شهرستان جلو چشم من نمیومد

خدایا نگاهتو ازم برنگردون دستمو ول نکن حتی اگر من بنده بدی بودم  
2738

وضعیت نزار کلا😑

این وضعیت واتساپ کلا شده باعث اختلافات خانوادگی😀

منم وضعیت ها رو نگاه میکردم نمیدونستم اصلا رسمش اینکه واکنش خاصی نشون بدم😂

انقدر تو نی نی سایت از این تاپیکا دیدم که دیگه کلا وضعیتو چک نمیکنم🤪

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2706