2410
2553
عنوان

من باردار شدم و به مادرشوهرم گفتم ولی اون...

| مشاهده متن کامل بحث + 1379 بازدید | 83 پست
چه قدر بی ادبی. من به شما گفتم مریض؟؟بی تربیت من چون قبلا زایشگاه کار میکردم به زبونمون میگفتیم مث ...

من نمیتونم گذشته تو رو پیشگویی کنم ک بر چه حسابی گفتی مریض 

الانم که دیونه خونه...

ب نظرم خودت کاربریتو بترکون کلا ازینجا بر‌و

🤗🤗🤗🤗
من نمیتونم گذشته تو رو پیشگویی کنم ک بر چه حسابی گفتی مریض  الانم که دیونه خونه... ب نظرم خود ...

شما درجایگاهی نیستی که بمن بگی چیکار کنم؟؟

مگه‌ جای تورو تنگ کردم؟؟

بعدم نیاز به پیشگویی نیست.

بری بخونی میفهمی من اصلا بشما نگفتم مریض.

گفتم یکیو داشتیم ایجوری کرد چون واقعا نمیخواست کسی بفهمه.

نمیخوام صبحمو با امثال شما خراب کنم.

خانم نسبتا محترم شمام لطف کن ریپلای نکن.خودم نی نی یار روتگ کردم مشکلی باشه میاد میگه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پس شاید الکی گفتن اون خانوم به نظرم که درسته حدیثم نباشه دروغم نیست

شاید بهتر باشه هر چی به نظرمون درسته به اسم حدیث و پیامبر نشر ندیم

خیلی گشتم ولی همچین حدیثی ندیدم 

😁

من خودم بعد ان تی به همه گفتم

ولی دلیلش چشم زخم نبود ...اطمینانم از سلامتیش بود

خب اگه واقعا به چشم زخم اعتقاد دارید بعد ۳ ماه که فهمیدن مگه نمیتونن چشم بزنن؟؟؟بعد سه ماه دیگه چشم زخم اثر نمیکنه؟؟

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰
2714