2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم قرار بود نگیم تا دوازده هفته  دوسه روز بود با همسرم قهر بودم دیروزصبح  خونه مامانم بو ...

منم همین طور ،گفتم هروقت آزمایشات رو رفتم و قلبش چک شد پخش بشه اما خب میفهمن از چهرم

2728
منم همین طور ،گفتم هروقت آزمایشات رو رفتم و قلبش چک شد پخش بشه اما خب میفهمن از چهرم

انشالله چنروز دیگه صدای قلبشم میشنوی منم دیگه طاقت ندارم هفته بعد شاید برم 

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
گشنگیش بده،اگ خیلییییی گشنم بشه مطمئنم چیزی بخورم بالا میارم

همون نون خشک بگیر چند لقمه بخور خوب میشی  یا شنبه رفتی به دکترت بگو ببین چی میده 

من هم دقیقا همینطوری شدم من هشت هفته ام حالم واقعا بد بود الان دو روزه قرص دمیترون ۴ میخورم خیلی بهت ...

منم دو سه روز قرص خوردما،دور از جون مثل گاوی می‌خوردم اما شوهرم ترسوندم دیگه نخوردم

من هم دقیقا همینطوری شدم من هشت هفته ام حالم واقعا بد بود الان دو روزه قرص دمیترون ۴ میخورم خیلی بهت ...

به منم دادن خوبه بخورم؟؟

سونو قلب رفتی؟؟

منم دو سه روز قرص خوردما،دور از جون مثل گاوی می‌خوردم اما شوهرم ترسوندم دیگه نخوردم

نه عزیزم به من تاکید کرد که روزی یه دونه بخورم همینم یکم بهتر شم قطع میکنم،چایی زنجبیل و ابلیمو نمکم میخورم یکم خوب میشم

2706