2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان و قرص ال دی

15648 بازدید | 28 پست

دکتر سونو کرد گفت تنبلی تخمدان شدید دارم و تخمدان سمت چپم کیست داشت و قرص ال دی داد به مدت دوماه روزی یه دونه بعد اگه هر روز بخورم جلو عادتم هم میگیره یا نزدیک پریودی که شد باید قطع کنم 

از چه روزی باید بخوری؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

معمولا میگن یا از روز۱۵ روزی دوتا، یا از روز ۵ روزی یدونه تا وقتی تموم شه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

باید از شب سوم تا پنجم پریودی شروع به خوردن کنی

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2738
معمولا میگن یا از روز۱۵ روزی دوتا، یا از روز ۵ روزی یدونه تا وقتی تموم شه

از روز ۵ که روز آخرشه شروع میکنم 

بعد یعنی هر دو بسته که ۶۰ تا دونس همه روزه بخورم اینطوری پریود هم میشم ؟

تا کی ادامه بدم تا نزدیک پری یا کلا همه روز بخورم  

روزی یکی میخوری تا تموم‌بشه بعد دیگه صبرمیکنی تا پریود بشی 

و اگه دوباره یه بسته قرص داشتی از روز پنجم پریودی شروع میکنی

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
۴ روز دیگه موقع پریودمه منتظر میشم تا بیاد بعد پریودی احتمالا شروع میکنم

باید روز ۵ پریود بخوری واسه کیستت داده

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
از روز ۵ که روز آخرشه شروع میکنم  بعد یعنی هر دو بسته که ۶۰ تا دونس همه روزه بخورم اینطوری پری ...

۶۰ تاست یا دوتا بسته ۲۱؟

باید روز ۵ پریود بخوری واسه کیستت داده

یعنی واسه تنبلی هنوز نداده آخه خودش هم‌ گفت اول این  بخور بعد بیا سونو اگه خوب شده باشی شروع میکنیم داره دادن واسه حاملگی 

2706