2726
عنوان

هتل بیمارستان گاندی

899 بازدید | 52 پست

بچه ها فیلمشو دیدید که واسه اونایی که قرار بود ۹/۹/۹۹زایمان کنن چه دیزاینی درست کرده بودن؟اگه اشتباه نکنم رزرو اتاق ودکتر خصوصی و پذیرایی اینا حداقل شبی ۸۰ ملیون شده بود. این پولا رو از کجا در میارن اصلا واقعا میارزه اینهمه خرج الکی؟

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

هیییععع چیبگم

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیییععع چیبگم

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2728
هشتاد ملیون؟؟؟ مگه جنگه

همینو بگو. مال لاکچرنشین های پایتخت هست خواهر

وقتی واسه بعضی ها پول خرده چرا نکنن،الان مثلا به شما بگن ۸۰۰۰ تومن‌بده فلان سرویس و بهت‌میدیم ،وقتی نگاه میکنی میبینی ۸۰۰۰ هزار تومن‌مثلن برات هیچی نیست میدی،اونا هم‌۸۰ میلیون براشون چیزی نیست 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
اره منم دیدم از وقتی دیدم میگم چقدر فاصله طبقاتی تو جامعه داریم...چطور دلشون میاد اینطوری خرج میکنن

به نظر من که هیچ لذتی نداره

وقتی واسه بعضی ها پول خرده چرا نکنن،الان مثلا به شما بگن ۸۰۰۰ تومن‌بده فلان سرویس و بهت‌میدیم ،وقتی ...

یعنی ماهی چقدر حقوقشونه که ۸۰ملیون هیچی نیست  

من خودم تو بیمارستان دولتی زایمان طبیعی کردم کل هزینه اش شد ۴هزارو۵۰۰😂😅

وقتی داشته باشی چرا خرج نکنی پولدارن دیگه دوروزه دنیارو بخودشون سختی بدن که چی بشه

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
من خودم تو بیمارستان دولتی زایمان طبیعی کردم کل هزینه اش شد ۴هزارو۵۰۰😂😅

خب ما بی پولا بدبختیم زیر دست دانشجوها جونم بدیم مهم نیست

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2706