2737
2734
عنوان

سرفه گلودرد کرونا

201 بازدید | 12 پست

سلام دو هفتس سرفه دارم ان قد و ریه هام درد وصدا میده ب دلیل بارداری  نرفتم سی تی و از آزمایش کرو نا میترسم ی فیلمی دیدم راجب کرونایی ها از دکتر رفتن ب شدت میترسم  ....راهکار برای گلودرد سرفه لطفاالتماس دعا

عزیزم بارداری ما نمیتونیم چیزی بگیم اگر کرونا باشه که دیگه هیچی!!!برو دکتز افرین

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

با دعا چیزی درست نمیشه...

دور از جونت اونقدر بمون خونه تا دیر بشه و خودت و جنینت از دست برین!!!

منم هفته ۱۵ بارداریم کرونا گرفتم ،ازم سی تی و عکس نگرفتن ،اما یه هفته بستری شدم...

ببین دختر خوب ،همه فوتیهای الان ،کسانی هستن که دور از جون تو ،مثل تو دیر مراجعه کردن و کاری نمیشد براشون کرد..چرا داری در خق خودت و بچه ت ظلم میکنی..‌

من یه هفته بستری شدم و الانم دخترم سالم و سلامت کنارمه شکر خدا..بزار کنار این عقاید پوچ رو و برو دکتر !!😡😡😡

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر جان،تنت سلامت باشه ولی الان دکتر نری بنفعته فکر کردی یا ضررت؟

با واقعیت روبرو شو برو دکتر درمان های لازم و دریافت کن اینجوری جون خودتو بچتو بخطر ننداز

انقدر نرفتی که ممکنه صدای زیه ات بخاطر درگیر شدن ریه ات باشه

همین فردا وقت بگیر از متخصص ریه برو دکتر

2728
با دعا چیزی درست نمیشه... دور از جونت اونقدر بمون خونه تا دیر بشه و خودت و جنینت از دست برین!!! من ...

تو اون فیلم ک من دیدم مردم ب علت کرونا بستری  و خبر فوت ب خانواده وبعد بعد تمامواعضاشون فروخته بودن  برای همین از بیمارستان رفتن ترس دارم داخلی باید برم یا ریه

تو اون فیلم ک من دیدم مردم ب علت کرونا بستری  و خبر فوت ب خانواده وبعد بعد تمامواعضاشون فروخته ...

هر جور راحتی عزیزم...الانشم دیر شده و درمانت سخت تر !!

چرا اینقدر گول این فیلمها رو میخورید...به خاطر شرایط بارداریت تو رو روی چشمشون میزارن و ذره ای کوتاهی درباره ت نمیکنن..اونها اکثرا پیرن و درمانشون فایده و مزیتی نداشته شاید ،اما تو جوونی و باردار...تمام تلاششونو برای خوب شدنت میکنن...

تو اون فیلم ک من دیدم مردم ب علت کرونا بستری  و خبر فوت ب خانواده وبعد بعد تمامواعضاشون فروخته ...

نترس برو ازمایش بده تا دارو بگیری...درد ریه هم زمان بگذره خوب میشه.باید دورانشو بگذرونهـبرو دکتر برا سرفت. برات شربت سینه میده..ورنداری هر مسکنی بخوریا فقط استامینوفن ساده بدون کودیین مجازی تو بارداری..اب میوه و اب هم زیاد بخور

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

عزیزم منم سرفه داشتم ولی با اب میوه طبیعی مثل اب پرتقال و لیموشیرین واب انار و شلغم و... خوب شدم... ولی شما بارداری موقعیتت فرق میکنه.. انشااله خدا شفات بده

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
2738
میشه از علائمی ک داشتی بگی و آزمایش کرونادادی؟

برو تو تاپیکهای اولم هست عزیزم..بخونشون عزیز دل...اما اینو بدون ،کرونا شوخی بردار نیستااااااا....تو بارداری و حتما باید درمان بشی...مخصوصا که ریه هاتم‌در گیره....

چجور دلت اومد نری این دو هفته رو و درمان نکنی خودتو....

دیر میشه هااا...

آب و آبمیوه هم برای آدمهای معمولیه،نه شما که حامله ای...

بله از من تست مخاط گرفتن تو بی مارستان ... ا ما خب اول بستریم‌کردن چون علائمم درگیری ریوی بود 

برو تو تاپیکهای اولم هست عزیزم..بخونشون عزیز دل...اما اینو بدون ،کرونا شوخی بردار نیستااااااا....تو ...

من دو هفته پیش اقدام داشتم هنوز از بارداری صد درصد مطمئن نیستم اما حالت ام این رو میگه ک بار دارم برای تست و آزمایش سو نوزوده

من دو هفته پیش اقدام داشتم هنوز از بارداری صد درصد مطمئن نیستم اما حالت ام این رو میگه ک بار دارم بر ...

😐😐

عه...هنوز معلوم نیس حامله ای؟؟؟!!خب بگو دا