2726
عنوان

فردا سزارین میشم در بیمارستان یاس سپید

| مشاهده متن کامل بحث + 6279 بازدید | 50 پست
منم شدیدا ریفلاکس دارم و اسید معده م برمیگرده ...همین الان خوابم نمیبره بخاطر ریفلاکس و خارش شدید بد ...

با اینکه قرص خوردم ولی خیلی معده ام میسوزه 

همش یه ساعت و نیم خابیدم 🤦‍♀️

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
منم فروردین اونجا زایمان کردم. اتفاقا تنها اتاق خصوصیش رو هم گرفتم     انشاالله ب سرسلام ...

دکترابعضیاشون صبح جایی هستن‌بعد ساعت ملاقات میان برا عمل

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیخام بترسونمت ولی واقعا دهنم سرویس شده  فقط میخام زودتر بگذره  با اینکه قرص خوردم واسه ...

بدبختانه میدونم اینجوری میشم چون هم مامانم هم خالم هم عمه هام ۹ ماه تمام همین حالتهای شمارو داشتن

من کرونا گرفته بودم ۳ روز حالت تهوع و سوزش معده داشتم دیگه داشتم بخود کشی فکر میکردم بقران

فکر کن شب همه خواب..منه بدبخت سوزش معده امونم نمیداد

اون روزا بره نیاد 

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2728
 وای من فوبیای حاملگی دارم سره همین سوزش معده و تهوع میترسم حامله شم

دکتر بهم کپسول لانزوپرازول داده ...صبحها ناشتا یکی میخورم خیلی خوبه ...ولی امروز رو نخوردم دیگه ...فکر کردم قبل زایمان خوب نیست

گر عارف حق بینی چشم از همه بر هم زن ....چون دل به یکی دادی ، آتش به دو عالم زن
نمیدونم ..دکتر گفت از 10 به بعد چیزی نخور برو بیمارستان  همیشه تا 4 مطب هست ...دکترم طلایی راد

خوب دیگه...الان پاشو صبحانه بخور بابا..از اونورم تا چند ساعت نمیذارن چیزی بخوری...

ک من طبق معمول گوش ندادم و چون از تشنگی هلللللاک بودم مایعات خوردم.

کاش زور بزنی بیهوشی بگیری ن بیحسی...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
 بدبختانه میدونم اینجوری میشم چون هم مامانم هم خالم هم عمه هام ۹ ماه تمام همین حالتهای شمارو دا ...

عه پس پیشاپیش باید بگم خدا قوت 😅

که این روزا هم گیرت میاد 

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
 وای من فوبیای حاملگی دارم سره همین سوزش معده و تهوع میترسم حامله شم

من چهار ماهمه.یه بارم تهوع نداشتم.نترسون خودتو . قرار نیس حال همه بد شه.انرژی مثبت بدی چیزی نمیشه

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی
خوب دیگه...الان پاشو صبحانه بخور بابا..از اونورم تا چند ساعت نمیذارن چیزی بخوری... ک من طبق معمول گ ...

الان اصلا میل ندارم 

شام پلو خوردم ...اشتباه کردم ..همش ریفلاکس دارم ...

من چهار ماهمه.یه بارم تهوع نداشتم.نترسون خودتو . قرار نیس حال همه بد شه.انرژی مثبت بدی چیزی نمیشه

خوشابه حالت😓😓😓انشالا برا منم مثل شما باشه

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
😍😍😍😍عزیزم خیلی قشنگه

مرسی...اولش میخواستیم بذاریم امیرحسین ...ولی از بس همه گفتن عربیه و اسم ایرانی بذار عوض کردم 

اسم پسر اولم امیرعباس

2706