2737
2734
عنوان

اولین و اخرین تاپیک

249 بازدید | 46 پست

نمیخوام حرفی بشنوم یا نصیحتی

فقط اومدم اینا رو بگم و برم

یه عمره صبر کردم

چن سالمه ؟؟؟

۱۸ سالمه

یه بچه کنکوریم

یه بچه ی پر از عقده و پر از نامحبتی

این اخرین کلماته

دیگه برای من فرق نمیکنه

یه عالمه حرف شنیدم

اما هیچ تاثیری روم نزاشت

خب حالا که هیچی روم تاثیر نمیزاره 

شاید مرگ بزاره

دیگه هیچی واسه از دست دادن ندارم

میخوام چشامو ببندم و دیگه وا نکنم

خسته شدم

از این زندگی سیاه و نحس و چرک

خستم

نمیخوام کسی وقتشو تلف من کنه

فقط میخوام بگم

بچه های شما مثه من نشن

برید پیش مشاور درباره تربیت بچه هاتون

که بعدا هزاران هزار اتفاق واسش نیوفته

مثه من نشه

مریض نشه

مغزش بیمار نشه

قلبش سیاه نشه

آشفته نشه

افسرده نشه

شما بچه هاتونو خوب بزرگ کنید

به اونی که میخواد خودکشی کنه نگید ضعیف چون نفهم ترین موجود عالمید

کمکش کنید

ببریدش پیش مشاور

اونی که میخنده درد داره

تورو خدا نگید نه اون شاده خیلی شاده

همون شاد کلی درد داره اما به روش نمیاره

خون

رگ تیغ قرص

هوای دورووریاتونو داشته باشید

نزارید نابود شن

نزارید بمیرن

نزارید

نزارید :)))

ای بابا😒🔪

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه نظر دیدم توی همین تاپیکا 

واقعی بود :)

کاش همه بفهمن

وقتي يكي رو ميبيني سرطان داره ميگيد اه چقدر خودشو لوس ميكنه؟

يا چقدر از اين ادمهاي ضعيف بدم مياد؟

اگه واقعا سرطان داشت عنوانش نميكرد؟

پس چرا تا يك افسردگي داره اينو ميگين؟

افسردگي شايد يه بخشيش روحي باشه ولي كسايي ك از نظر جسمي توي بدنشون سروتونين كم ترشح ميشه مستعد تر از شمان و دست خودشون نيس پس اينقدر خودتون رو برتر ندونين چون يه بخشيش فيزيكيه ك دست خودشون نبوده اينطوري زاييده شدن

يه بخشيشم روحيه كه بازم دست خودشون نبوده ك توي خانواده اي به دنيا اومدن ك كسي دركي از اين قضيه نداشته

2728

لعنت ب کنکور

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
یه نظر دیدم توی همین تاپیکا  واقعی بود :) کاش همه بفهمن وقتي يكي رو ميبيني سرطان داره ميگ ...

من ب خانوادم میگم من مشکل دارم افسردم اینا ، دعوام میکنن😐😑

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊

باید مقاومت کنی همین

کاری ک خودو کردم و میکنم

صبر فقط

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
2738
نمیدونم چی بگم واقعا 

هنوزم مشکل دارما . اما میگن ناشکری نکن

والا من که از تو بدتر بودم

از بچگی پر از افسردگی و عذاب روحی .که همش از بی محبتی بوده.

ولی تحمل کردم .از نقطه منفی رسیدم به یه نقطه خیلی خیلی مثبت.هرچند تو این راه خیلی شکنجه روحی شدم ولی توکل کردم و تلاش معقول کردم.از خدا و نماز کمک گرفتم و الانم تقریبا خیلی از مشکلاتمو پشت سر گذاشتم و مطمئنم از خیلی از اونایی که زندگی ریلکس و پر از عشق و حال داشتن انگیزه بیشتری دارم و مطمئنم به جاهای بهتری هم میرسم

تحمل کن .همه سختی دارن.یادت نره تو اخرالزمونیم.

دلسرد نشو و ادامه بده و سعی کن سختی ها رو جژئی از زندگی بدونی

اسی منو یاد 18سالگیم انداختی،سه چهار سال پیش

برگرد ،اینده بهتری در انتظارته❤

2706