2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برو حموم دوش اب گرم بگیر اونجا رو هم با ژل ضد عفونی کننده بشور دیگه هم اینکارارو نکن حتی عنبر نسارا هم تقلبی شده از نر میگیرن حالا خیلی هم از ماده بگیرن خواص اش فقط تو فصل بهار

یه حلقه ی طلایی اسم تو روش نوشته میخوام بیام پس اش بدم ریدی ب سرنوشتم😆😈💍💐💒💎💌

اتفاقا عفونتت رو خوب میکنه

من انجام ندادم ولی اطرافیان انجام دادن خیلی راضی بودن

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
نه

خوب نشدی برو دکتر منم عفونت داشتم هیچ علائمی نداشتم فقط خونریزی و لکه بینی غیرطبیعی مخصوصا موقع رابطه و بعد رابطه داشتم رفتم دکتر گفتم زخم داری فریز کرد خوب شدم دکترمم خیلی خوب بود

ازکجابفهمم عفونتم خوب شده دخترم هستم

آهان دختری ، من دختر بودم به این چیزها توجه نکردم ولی یادمه یه بار یکی نامزد بود اومده بود برای معاینه بکارت برگه سلامت بگیره ، دکتر بهش داد بعد براش قرص نوشت فکرکنم عفونت داشت فکرکنم بعضی دکترها معاینه سطحی میکنن از رو می فهمن عفونت داری ، یه دختره هم میگفت من میرم تهران دکتر خیلی خوب هست برای معاینه سطحی میکنه برای عفونت 

2706