2737
2734
عنوان

عاشق شدن اینتر نتی

| مشاهده متن کامل بحث + 1215 بازدید | 87 پست
ببین من تو اینیستا فالوکردم نیم ساعت بعد دیدم اثلا نمیتوانم از فکرش دربیام واس همین همش ت گوشیمم که ...

بیخیال هنوز هیچی نشده وا دادی وای به حال بعدش

مـن مـرده ام ... بـه نـسـیـم خـاطـره ای , گـاهـی تـکـانـی مـی خـورم ...!                                                                    هـمـیـن ...!🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عررررز🤣🤪🤥😬

والا بوخدا همش دردسره  

مـن مـرده ام ... بـه نـسـیـم خـاطـره ای , گـاهـی تـکـانـی مـی خـورم ...!                                                                    هـمـیـن ...!🖤
2728
عاشق نشدی فقط خوشت اومده ، اسم هر احساسی وعشق میذارین اینجوری واستون زیادی مهم میشه

غذایی که دوس داره رو نمیتوانم بخورم چون میگم اون خیلی دوس داره دلم نمیاد 

یه روز نبینمش حالم بده 

دیشب تا صبح بخاطرش گریه کردم زیر چشمم کبوده

سه تا دختر دارم  لیدا  یسنا  یلدا                      یلدا کوچولو شب یلدا به دنیا میاد   
غذایی که دوس داره رو نمیتوانم بخورم چون میگم اون خیلی دوس داره دلم نمیاد  یه روز نبینمش حالم ب ...

خدایا یا اینو شفا بده یا بازم اینو شفا بده  

2738
عکسشو بزارم  ببینید؟

بزار ببینیم چه کوفتیه😂😂

2706