2733
2734
عنوان

عاشق شدن اینتر نتی

1215 بازدید | 87 پست

عاشق یه پسره شدم ولی تو اینیستا خیلی ازش خوشم میاد خواهش میکنم بگید چی کار کنم 

سه تا دختر دارم  لیدا  یسنا  یلدا                      یلدا کوچولو شب یلدا به دنیا میاد   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لاقل تاپیکات بخون

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2728

مثل دخترای تازه به سن بلوغ رسیده حرف میزنی

چه عشقی چه کشکی بچسب به دخترت بابا

مـن مـرده ام ... بـه نـسـیـم خـاطـره ای , گـاهـی تـکـانـی مـی خـورم ...!                                                                    هـمـیـن ...!🖤
2738
اگه همسرتون توی اینیستا عاشق دختری میشد چه عکس العملی داشتین؟؟؟

من خواهرشم اون دختری هم که عکسش پروفیال خواهر زادم

سه تا دختر دارم  لیدا  یسنا  یلدا                      یلدا کوچولو شب یلدا به دنیا میاد   

والا اگه سرکارگذاشتیمون باتمام احترام خدمتت عرض کنم خودتی😂بعدم اگه شوهرت توی همون اینستا یه دختر وببینه خوشش بیاد به هشت قسمت مساوی تقسیمش میکردی😐

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍
والا اگه سرکارگذاشتیمون باتمام احترام خدمتت عرض کنم خودتی😂بعدم اگه شوهرت توی همون اینستا یه دختر وب ...

من خواهرشم دارم با تایپک خواهرم تایپ میکنم

2706