2726
عنوان

امروز خیلی بد ضایع شدممم🥺☹

400 بازدید | 23 پست

مامان نامزدم گفته بود شام بیا خونمون

بچه ها مادرشوهرمه ولی من عادت ندارم بگم مادرشوهر😐😂

منم رفتم

قبلش مامانم گف اونجا عین ی مهمون نباش حداقل ی دست بنداز سفره ای چیزی پهن کن

بعد منم گفتم باش 

رفتم اونجا دیدم میخواد برنج خیس کنه گفتم بدین من خیس کنم

ای کاش لال میشدم‌نمیگفتم

ما اونجا ۵ نفر بودم

مامان نامزدم گف ۶ لیوان کافیه

منم ریختم دیدم عع خیلی کمه ۱۲ لیوان ریختم😐😐😐😐😐😐😐😐😐

وای چقد خنگم من

بعدش مامان نامزدم وقتی پخت با خنده گفتش مرجان دخترم هیئت غذا میدی ؟

ابروم رف

چمیدونستم وقتی میپزه بیشتر میشه

بعد بابای نامزدم‌گف تا ی هفته باید برنج بخوریم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

وای ابروم رفت

خدا طُ رو فرستاد که هر وقت از همه خسته شدم ، ببینمت . . .👀❤

وایی تو که خوبی من با دیس برنج پختم مثلا سه دیس برنج گفتم بزارم تو سفره سه دیس برنج خشک ریختم تو قابلمه 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامانت گفت موقع سفره انداختن جمع کردن کمک کن تو رفتی برنج خیس کردی؟😐😂😂😂😂

عیب نداره بابا طبیعیه دیگه نمیدونستی😂😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
پیش میاد.من که پارسال تازه عروس بودم قشنگ ۱۰ سانت از ته برنج رو سوزوندم ، بعد پررو پررو گفتم گازتون ...

جریان رقاص رقص بلد نیست میگه زمین کجه بود عزیزم

خخخخخخخخخخخ

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
مامانت گفت موقع سفره انداختن جمع کردن کمک کن تو رفتی برنج خیس کردی؟😐😂😂😂😂 عیب نداره بابا طبیعیه ...

آدمو برق بگیره جو نگیره😐😂🤦🏻‍♀️

خدا طُ رو فرستاد که هر وقت از همه خسته شدم ، ببینمت . . .👀❤
2706