2733
2734

جوری ک فکرشم نمیکنید ک کم کم داشتم ب خودم اسیب میزدم از نظر روحی الان هییییییییچ اهمیتی نداره منتها ناراحتم چن روزه دارم خودخوری میکنم ک چراااا واسه حرف مردم انقد ارزش  قایل بودم یه جوری ک همه میفهمیدن دارم تابلو بازی در میارم الان این ک چن سال از زندگیمو هدر دادم ناراحتم خیلی ناراحتم حیف زندگیم صد حیف ک با حرف مردم هدرش دادم الان اصلا مهم نیس چی بپوشم کجا برم چی بخورم هیچی مهم نیس هرکی هرچی میگه یه لبخند میزنم تمام یادم میره حتی قبلا ماه ها و سالها بهش فکر میکردم حیف. برام مهم نیس دیگران بگن خوشبخته بدبخته هیچی مهم نیس فقط چطور با این غم کنار بیام افسوس گذشته رو میخورم زندگیم ب خاطر هیچ و پوچ لحظاتم هدر دادم-

راز موفقیتت چیه

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

یعنی یجورایی هنوزم حرفشون برات مهمه فقط مدلش عوض شده

وگرنه اگه مهم نیست دیگه نباید خسرت گذشته رو هم بخوری گذشته گذشته و تموم شده رفته

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راز موفقیتت چیه

کلی فکر کردم اگ درونم شاد باشه برام بسه . انرژیم مثبت باشه بسه چ اهمیتی داره فکر دیگران درباره من . اول و اخر خودمم با خودم پس چرا لذت نبرم کتاب خوندنم بی تاثیر نبود مخصوصا ملت عشق و راز

2728

خوب گذشته که تموم شده حالا بقیه عمرتو نشین حسرت بخور بعد به مدت به خودت میای می بینی نصف بقیشم با حسرت اون اشتباها تموم کردیا 

از همین الان دوباره شروع کن از گذشتتم درس بگیر و افسوس نخور

کاربر خانم هستم

دیگه فکر گذشته هم نکن چون اینجوری بازم به فکر حرف مردمی

😉موفق باشی 

من خودم هم با حرف این اون عصابم داغون میکنه

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
یعنی یجورایی هنوزم حرفشون برات مهمه فقط مدلش عوض شده وگرنه اگه مهم نیست دیگه نباید خسرت گذشته رو هم ...

عزیزدلم بخاطر کسی و حرفی حسرت نمیخورم بخاطر لحظاتم ک الکی رفت حسرت میخورم اون زمان ک میتونستم شاد باشم چرا غصه حرف این و اونو خوردم

2738
دیگه فکر گذشته هم نکن چون اینجوری بازم به فکر حرف مردمی  😉موفق باشی  من خودم هم ب ...

فدات شم من بفکر حرف کسی نیستم بفکر لحظات هدررفتمم بخاطر صدمات جدی ک ب روحم زدم حیف از شبایی ک با غصه خابیدم

عزیزدلم بخاطر کسی و حرفی حسرت نمیخورم بخاطر لحظاتم ک الکی رفت حسرت میخورم اون زمان ک میتونستم شاد با ...

اینو به زبون میاری و فکر میکنی اینطوره

ولی در اصل ذهنت هنوز درگیره

رو خودت کار کن و بپذیر که گذشته تموم شده و باید از الان به بعد رو دریابی

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
فدات شم من بفکر حرف کسی نیستم بفکر لحظات هدررفتمم بخاطر صدمات جدی ک ب روحم زدم حیف از شبایی ک با غصه ...

الهی خاهرم از این به بعد  غصه شو نخور چون نصف عمرت هم به خاطر غصه خوردنت میره شاد باش هیچی هیچکس ارزش ناراحتی نداره فقط حال دلت خوب باشه کافیه

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
اینو به زبون میاری و فکر میکنی اینطوره ولی در اصل ذهنت هنوز درگیره رو خودت کار کن و بپذیر که گذشته ...

حرفت ب دلم نشست یه دوستی تو یه تاپیکی گفت هرکس هرروز یه آدم جدیده اونم حرف قشنگی بود

2706