2726
خب اون سالم نیست اول باید سلامت بدست اورد همه یهو سخنور نمیشن بله روانپزشک هستند

پدر من اسکیزوفرنی داشت و ما تو زندگی باهاش دچار افسردگی مزمن شدیم. چطوری میتونیم ادمای شادی بشیم؟!! مخصوصا که ازدواجمم ناموفق بود و از چاله تو چاه افتادم

میتونستی دعوا کنی نیش بزنی کنایه بزنی ولی این کار رو نکردی رم برنمیگشت ولی رابطه تون مکدر می‌شد& ...

به جان دخترم کلامی نزدم ...فقط گفتم پیدا می کنم 

بعد گفت موقعی که شکست گریه کردم ...

گفتم فدا سرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدر من اسکیزوفرنی داشت و ما تو زندگی باهاش دچار افسردگی مزمن شدیم. چطوری میتونیم ادمای شادی بشیم؟!! ...

با تغییر سبک زندگی به مرور 

شما در یک سال افسرده نشدید و انتظار نداشته باشید در یک سال کاملا سالم بشید 

ولی هر سال بهتر میشید با تغییر زندگی تون که با مطالعه و روان درمانی و خودشناسی پیش میاد 

😁
2728
به جان دخترم کلامی نزدم ...فقط گفتم پیدا می کنم  بعد گفت موقعی که شکست گریه کردم ... گفتم فدا ...

عالی

بعضی از ما ها دعوا نکردن رو با غمگین نشدن اشتباه میگیریم

در خالی که میتونیم غمگین بشیم ولی در عین حال دنبال دعوا و مقصر نباشیم

این هم یه اتفاق بد هست ‌‌آدم ناراحت میشه خب

ولی رفتار شما باعث شد یه دعوا هم روش نیاد 

😁
با تغییر سبک زندگی به مرور  شما در یک سال افسرده نشدید و انتظار نداشته باشید در یک سال کاملا س ...

وقتی تو زندگی با شوهرمم مشکل دارم چطوری اخه! شوهرمم پارانویا داره و اصلا نرمال نیست. شاید بکر کنی مشکر از منه که دوروریامو اینطوری میبینم ولی پزشک تایید کرده

عالی بعضی از ما ها دعوا نکردن رو با غمگین نشدن اشتباه میگیریم در خالی که میتونیم غمگین بشیم ولی در ...

چه قدر خوب صحبت می کنی شما 

حس میکنم با صدای درون خودم دارم صحبت می کنم 

چون همیشه حس میکنم یه نفر درون من هست که کمکم می کنه 😘

دیگه ازدواج نکرد.؟ حتما ثروت خوبی واسه خالتون به جا گذاشته. بعضی ادما مردشونم میارزه به ده تا زنده&n ...

نه ازدواج نکرد 

بله همه چی بهش دادن خونه ماشین طلا تموم سکه های مهریه اش.. 

ولی چه فایده همش در عذابه اون یک ماه رویایی و شوهری که همش حرفای عاشقانه بهش زده 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
وقتی تو زندگی با شوهرمم مشکل دارم چطوری اخه! شوهرمم پارانویا داره و اصلا نرمال نیست. شاید بکر کنی مش ...

من فکر نمیکنم مشکل از شماست

فکر میکنم زندگی با اون پدر  باعث شده شما انتخاب دقیق و عاقلانه نداشته باشی برای ازدواج

همین که زنده ای و به فکر بهتر شدنی میدونی چقدر ارزشمنده

کرونا فرصت تامل به ما داد 

وقتی میتونی به بهتر شدن فکر کنی پس میتونی بهتر بشی

انسان در جستجوی معنا رو بخون 

😁
عالی بعضی از ما ها دعوا نکردن رو با غمگین نشدن اشتباه میگیریم در خالی که میتونیم غمگین بشیم ولی در ...

اوپرا جان ممکن ادم سالم از زندگی کردن در جوار یه فرد بیمار(روحی روانی) خودشم مریض شه؟؟ چون متاسفانه مادرمم الان اصلا نرمال نیست و من فکر میکنم تاثیر زندگی با پدرمه

اوپرا جان ممکن ادم سالم از زندگی کردن در جوار یه فرد بیمار(روحی روانی) خودشم مریض شه؟؟ چون متاسفانه ...

ممکن ؟ یه عمر کنار یه بیمار آدم رو داغون میکنه دختر 

معاشرین آدم میتونن آدم رو تغییر بدن و همسر نزدیک ترین فرد به ادمه

😁
من فکر نمیکنم مشکل از شماست فکر میکنم زندگی با اون پدر  باعث شده شما انتخاب دقیق و عاقلان ...

خدا پدرمو بیامرزه ولی اون ۲۰سال از عمرم شبیه یه کابوس وحشتناکه‌.یک لحظشم قابل تصور نیست مخصوصا که پدرم مواد و الکلم مصرف میکرد

2706