2733
2734
ولی ما هستیم ۲۰ساله با هم هستیم  زندگی آروم و خوبی داریم چون سرمون تو لاک خودمونه  کاری ...

زندگی اروم و خوب ربطی به این نداره که آدم هرگز از همسرش دلخور نشه....مگه میشه تو این ۲۰ سال از هم دلخور نشده باشین؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ولی ما هستیم ۲۰ساله با هم هستیم  زندگی آروم و خوبی داریم چون سرمون تو لاک خودمونه  کاری ...

من باور میکنم ،چون ماهم ۲۰ ساله با همیم، واقعا این گذر زمان  انگار هر کدوم از زن و شوهر یه جزئی از وجود اون یکی میکنه

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2738

آرامش زندگیمون مدیون صبر و گذشت منه.

در مقابل خودش،خانواده اش.

با اینکه خیلی کوچکترم ازش.

تازگیا دارم خسته میشم.می خوام وقار و متانتو بذارم کنار و خودمو تخلیه کنم

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺

عزیزم منم برحسب تجربه خداروشکر باهمسرم خوبم یعنی جفتمون ازپس هم برمیایم،سرهر موضوعی هم مشکل درست نمیکنیم ودعوامون بشه ،چون همیشه یه کدوم کوتاه میایم وگذشت میکنیم

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍

من یه بار از یه روانشناس  شنیدم زندگیایی که هیچ مشکلی نداره یه خلع هایی داره که روح زن و شوهر رو انقد آزار داده که هر دو بی خیال گله وشکایت شدن 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
زندگی اروم و خوب ربطی به این نداره که آدم هرگز از همسرش دلخور نشه....مگه میشه تو این ۲۰ سال از هم دل ...

وقتی آدم منطق داشته باشه واگر مشکلی پیش بیاد با آرامش و زبون خوش حلش کنه چرا دلخوری ؟

دلخوری و بگو مگو مال اوناست که دو طرف حاضر نیستن بپذیرن و کوتاه بیان 

2706