2726
عنوان

مشهدیا و اونایی که تازه مشهد رفتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 39 پست
عزیزم فکر میکنی واسه رضایت امام رضا میان    

پس بخاطر چیدمیایم؟

چرا قضاوت میکنید بدون اینکه منو بشناسید من اگه بخوامدبرم فقطو فقط بخاطر امام رضا علیه السلام میرم حتی قبل کرونا هم فقط فقط حرم میرفتم چون دوست داشتم از تمام دقایقی که نزدیک امام رضا علیه السلام هستم. بهره ببرم.

الان ک همه جاتعطیلی اعلام کردن مشهدو کجامیخاین بیاین🤔

بخدا هیچ جا باز نیس اینجا... 

به خاطر همینجور افراده ک باید شوهرامون بیکار بشن دیگ 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا راضی نباشه؟ منم آخر هفته می خوام برم. من اینقدر گرفتارم حال روحیم بده باید برم مشهد. هوایی میرم ...

حرم بستس 

خدایی من ک خونه مون یه کوچه فاصله داره تا حرم جرعت نکردم برم چ دلی دارین شماها

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2728

خواهش میکنم همه به هم کمک کنیم تا ب کرونا پایان بدیم بعد باخیال راحت مسافرت و مهمونی بریم..اقتصاد نابود شده هزاران خانواده ازهم‌ پاشیده تا کی میخاد این چرخه ادامه پیداکنه...ب فکر همدیگه باشیم🙏

چرا راضی نباشه؟ منم آخر هفته می خوام برم. من اینقدر گرفتارم حال روحیم بده باید برم مشهد. هوایی میرم ...

چون با رفت و امدتون چه زمینی.چه هوایی.چه دریایی.چه هرچی

باعث میشید این زنجیره ادامه پیدا کنه و این حق الناسه

قطعا امام رضا دوست نداره به بهانه حرمش کلی ادم درگیر بشن و عذاب بیماری بکشن.

حرم که بسته هست ولی اگر دلت واقعا امام رضا رو بخواد میتونی دو رکعت نماز به نیتش بخونی و زیارتنامشو بخونی و سر سجادت باهاشحرف بزنی و گریه کنی تا سبک بشی

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706