2737
2734
عنوان

کار کنم یا برم دانشگاه؟!

1775 بازدید | 23 پست

سلام و عرض ادب

من یه نوجوون ۱۹ ساله ام یه بار کنکور دارم ولی قبول نشدم حالا میخواستم بدونم بازم کنکور بدم برای سال ۱۴۰۰ یا برم دنبال علاقه کاری خودم یه کاری که اقای خودم باشم!یا اینکه برم دانشگاه و چهار،پنج سال حقوق بخونم چون از نظر درسی به حقوق علاقه خیلی شدید دارم ممنون میشم نظر بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا چ کاری

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
2731

بنظرمن دوتاش درکنارهم عاقلانه ترین کار ممکنه.

یه کار پاره وقت.یا کاراینترنتی که پول خوبی داشته باشه.یا کار درخانه که تایمش دست خودت باشه.

درستم بخون

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738
طلا سازی/صنعتی

هردوتاش خوبه

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸

اگه درست و حسابی کار کنی بهتره ( اگه می خوایی مدرک الکی بگیری بگی مدرک دارم کار بهتره )

من کار کردم الان بعد ۳ سال تونستم حداقل چیز هایی رو داشته باشم .. 

دیروز یه پسره رو دیدم با مدرک لیسانس داشت نظافت می کرد ...

البته بگم همیشه کار خوب نیست  بعضی وقتا درس خوندن بهتره 

حقوق رشته ی خوبیه ولی اگه واقعا زرنگ و اهل درس نیستی وقتت رو تلف نکن😇 و برو دنبال یه کار خوب

اسم کاربریم به خودم مربوطه ،جواب آدمای گستاخ و بی تربیت رو هم نمیدم . سرتون تو کار خودتون باشه نه تو ....دیگران 😁

اگه به درس خوندن علاقه داری بشین بخون  اگه نه شاگرد تنبل کلاس بودی  برو دنبا تخصص مورد علاقه ات مثل آرایشگری و خیاطی و‌.. که پول سازه 

نری منشی بشی  عمرت حروم بشه 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
اگه به درس خوندن علاقه داری بشین بخون  اگه نه شاگرد تنبل کلاس بودی  برو دنبا تخصص مورد علا ...

نه دیگ اگه علاقع داشته باشم میرم سمتش قطعا حالا مونده کار یا درس

اگه به درس خوندن علاقه داری بشین بخون  اگه نه شاگرد تنبل کلاس بودی  برو دنبا تخصص مورد علا ...

شاگرد زرنگ های کلاسم لزوما به جایی نرسیدن .. 

تجربه نشون داده اونایی که شاگرد اول کلاس بودن پول دار ترین فرد کلاس نشدن .. اونایی که ریسک پذیری بالایی داشتن و خودشون رو لایق موفقیت میدیدن  پول دار ترین و موفق ترین افراد کلاس بودن 

به عبارت دیگه اونایی که IQ بالایی داشتن موفق نشدن اونایی که EQ بالایی داشتن موفق شدن 

2706