2733
2734

دقت کن زینک و آهن بدنت هم کم نباشه یه وقت عزیزم

آویشن و بابونه رو دم کن عصارشو که سرد شد به شامپوت اضافه کن

سبوس رو هم همینطور

میشه گفت تاثیر داره

سعی کن پیاز و سیر و فلفل و ادویه های تند رو هم بیشتر مصرف کنی

الانم که فصل خرمالو هستش خرمالو برای رشد مو عالیه

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افرادی که موهایشان اصطلاحا کم پشت است، می توانند با خوردن خرمالو، موهای سالم و پرپشتی داشته باشند.

تحقیقات در انگلستان نشان می‌دهد؛  ویتامین ‌A و زینک موجود در خرمالو برای پوست و ناخن و موهای خشک و شکننده مفید است.

خرمالو موها را پرپشت می‌کند

همچنین خرمالو آنتی اکسیدان زیادی دارد و به همین دلیل، شما می توانید برای جوان سازی و شاداب سازی پوستتان، روزی نیم ساعت پوست خرمالو را روی صورتتان قرار دهید.

بتاکاروتن موجود در آن، جریان خون سلول‌های پوست را بیشتر می‌کند و پوست‌تان را شفاف می کند.

از سوی دیگر خرمالو دارای مقادیر قابل توجهی ویتامین‌های B3 ،B2، B1 و C است، در ضمن این میوه مواد معدنی ضروری برای بدن مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر و پتاسیم و مقداری نیز سلولز دارد.

2731
2738
منم جلوموهام بخاطرمشکل هورمونی کم پشت شده توروخداراهکاربدید..واقعاموهام کچل کردم گفتم شایدپربشه ایتق ...

محلول ماینوکسیدیل رو شنیدم اما میگن تا یه مدت جواب میده ممکنه قطع کنی جواب نده 

شنیدم تا یکسال جلوی موهات و شقیقه ت بمالی مجدد رشد داره حالا بازم بپرسین از مشاور

کجامیتونم بخرمش...بعدچن روزحداقل حواب میده

داروخانه 

دقیقا نمیدونم گلم از مشاور بپرس ببین درسته یا عوارض داره اصلا