2726
عنوان

شاید احمقانه به نظر بیاد ولی😐😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 54 پست
منم از همین میترسم😐😑

آنقدر بغض کردم نتونستم جلو شوهرم گریه کنم الکی رفتم تو حموم باورت میشه با همه چی می‌خنده جز من اصلا ب من نگاهم نمیکنه فقط موقع خوردن میچسبه بهم امشب خودشو پیچ و تاب میداد از بغلم بره یعنی حاضر بود بیوفته ولی بغل من نباشه 

شوهرم میگه بچه بغل تو آرامش نداره دلم شکست 

بغض تمام وجودمو گرفت نه ماه تو شکمم بود با سختی زایمان کردم زیبایی اندام و از دست دادم الآنم ریزش مو آخرشم اینجوری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای فک کن اینهمه زحمتشو بکشی آخرش یکی دیگه رو به تو ترجیح بده ادم از درون آتیش میگیره 😠

من خودمو جر میدم همچین چیزی پیش بیاد😀😂😂

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
نههههه

آهان ببخشید ان شاء الله به زودی ❤️

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728
😬😬😬😬 فک کن بچت بره بچسبه به جاریت😂

به والله قسم بچه جاریم یکسالشه راحت میاد تو بغلم یکبار مامانش اومد بگیرتش نرفت چشمای جاریم چهارتا شد از تعجب گفت چیکار کردی با بچم حالا من مرده بودم از خنده

آنقدر بغض کردم نتونستم جلو شوهرم گریه کنم الکی رفتم تو حموم باورت میشه با همه چی می‌خنده جز من اصلا ...

عزیزم😩❤

منم چند وقت پیش جایی بودم بچه دستشو انداخته بود دور گردنم مامانش هرچقدر میکشیدش نمیرف بغلش هی میخواستم جداش کنم از خودم گریه مبکرد

دلم سوخت برا مادرش😕

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2706