2733
2739
عنوان
31 بازدید| 0 پست
عنوان
89 بازدید| 13 پست

سلام دوستان پسرم الان ۸ماهش نه غریبی میکنه نه سمتم میاد فقط برای شیر خوردن میاد 

باهاش بازی میکنم تابش میدم بعلم میگیرمش نوازشش میکنم اما اصلا بغلم واینمیسته اصلا انگار منو نمیشناسه بغل همه میره 

بنظرتون بهتر میشه☹

خیلی نا احتم 

اصلا غریبی نمیکنه اگر برم خونه مادرشوهرم خواهرشوهرم میچسبونش به خودش اونم هیچی نمیگه راحت من خیلی دلم میشکنه ک چرا با من اینطور نیست خانواده شوهرم لذت میبرن ک بچم سمتم نمیاد😢

۹ماه باهام بوده 

۸ماه ماشالله روز و شب ساعات ها وقت گذروندم اما اصلا توجهی نمیلینم راهنماییم کنید دلگرمی بهم بدین خوب میشه الان من تو اتاق خوابم اما پسرم پیش باباش تو حال چون سه شب استراحت نکردم اومدم استراحت کنم اما اصلا نمیگه مامان انگار ن انگار 😭🙁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب میخایی ازین بچه های وابسته بشه یکم کشیدی کنار زر زر گریه کنه بچه جاریم چسبیده ب مامانش یکی هم بهش لبخند بزنه یه داد و بیدادی میکنه و میزنه گریه همه هم میگن بچشو وحشی کرده

خیلی دلم گرفته از خیلیا،انقد دوس دارم منم مث بقیه امضاهای فلسفی و شعرمعر بزارم حافظم یاری نمیکنه برا تقویت حافظه چیزی میدونین بگین براتون صلوات بفرستم😊😊

منم مثل تو بودم نمیدونم ب نظرم اینطور میرسید یا واقعا میلی ب من نداشت اما الان ک دخترم ۲سالشه خیلی دوسم داره خییییییییلی کاملا مشهوده منم عاشقشم

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
خب میخایی ازین بچه های وابسته بشه یکم کشیدی کنار زر زر گریه کنه بچه جاریم چسبیده ب مامانش یکی هم بهش ...

وای چه بد...پسر من انقدر خوش اخلاق و خوش خندست همه عاشقش میشن

بدم میاد از این مدل بچه ها که مثل چسب میچسبندن به پدر و مادرشون

2738
منم مثل تو بودم نمیدونم ب نظرم اینطور میرسید یا واقعا میلی ب من نداشت اما الان ک دخترم ۲سالشه خیلی د ...

خداروشکر انشالله منم بهم وابسته بشم دلم رو گرم کنه بابا تا با شوهرم حرف میزنم میام شادی کنم بخندم میزنه تو ذوقم خیلی هی میگه تو دیوانه ایی من طبعم گرم اون طبعش سرد بخاطر این من براش مثل دیوانه ام حالا گفتم حداقل با بچم شاد و وابسته باشم ک ماشالله هزارماشالله من رو تحویل نمیگیره

وای چه بد...پسر من انقدر خوش اخلاق و خوش خندست همه عاشقش میشن بدم میاد از این مدل بچه ها که مثل چسب ...

اره جاریم مریض بود میگف حتی نمیتونم بدم کسی نگه داره.بچه رو مستقل بار اوردن از همون اول خوبه منم اللن جایی میرم باپسرم بای بای میکنم میرم 18ماهشه

خیلی دلم گرفته از خیلیا،انقد دوس دارم منم مث بقیه امضاهای فلسفی و شعرمعر بزارم حافظم یاری نمیکنه برا تقویت حافظه چیزی میدونین بگین براتون صلوات بفرستم😊😊
خداروشکر انشالله منم بهم وابسته بشم دلم رو گرم کنه بابا تا با شوهرم حرف میزنم میام شادی کنم بخندم می ...

یعنی شوهرت کم حرف و درون گراس؟

اگه نگیم و نخندیم🤷‍♀️پیاز میشیم میگندیم🤦‍♀️
خب میخایی ازین بچه های وابسته بشه یکم کشیدی کنار زر زر گریه کنه بچه جاریم چسبیده ب مامانش یکی هم بهش ...

نه میخوام بغل کسی نره وقتی گریه میکنه تو بغلم بمونه دستشو رد کنه برای بقیه بخدا انقدر وقت میزارم براش بیکارم خونه یخوام ک وابسته خودم باشه 

یعنی شوهرت کم حرف و درون گراس؟

اره خیلی کشتم 

مردم 

پشیمونم از اینکه باهاش ازدواج کردم خیلی اذیتم کلا هیچ ذوقی نداره تو زندگیش من کلافه شدم با بچم دست دست میکگم با شادی میگه بسه ارومتر 

2706