2726

مادرم سرطان سینه داره میشه 20سالی زنده بمونه یه عمر طولانی داشته باشه اگه خدا هم بخواد خیلی میترسم ازاینکه سرطان داره بمیره 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 یا خیلی عمر نکنه یکی دوسال زنده بمونه چ کارکنم کسی هس سرطان سینه داشته باشه زیاد عمر کرده باشه

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  

اووووه انقدر میشناسم کسایی که سرطان داشتن و خوب شدن

البته نه با این روحیه هااا اطرافیانشون کلی بهشون انرژی و روحیه دادن و فضای شادی براشون درست کردن

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

خاله من داشت خیلی وخیمم بود درمان شد و حالش عالی شد

تگران نباش عزیزم خیلی راحت درمان میشه

روحیه شون خیلی خوب باشه و مرتب کارای درمانیشو انجام بدن

ایشالاااا ب زودی خوب میشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزيزدلم غصه نخور اصلا عهههه نترس بهش فكر نكن يكي از فاميلامون داشت سينشو بريدن انشالله خوبه خوببببه خوب ميشه از ببست سال هم ببشتر عمر ميكنن 

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
اووووه انقدر میشناسم کسایی که سرطان داشتن و خوب شدن البته نه با این روحیه هااا اطرافیانشون کلی بهشو ...

خداکنه مادرم منم خوب بشه آرزوش فقط اینه پسر منو داماد کنه بچه منم 2سالشه اینقدر به مامانم وابستس ک نگو همش میگه عزیز عزیز 

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  
خداکنه مادرم منم خوب بشه آرزوش فقط اینه پسر منو داماد کنه بچه منم 2سالشه اینقدر به مامانم وابستس ک ن ...

خوب میشه مطمعن باش.

براش دعاکن.نذر کن.برای شفاش حمد بخون.۷۰حمد برای شفای بیمار خیلی خوبه.

جو خونه رو شاد کن.بخندونش.لباسای شاد بخر براش.بهش روحیه و انرژی بده.از آینده بگو براش

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴