2733
2734
عنوان
89 بازدید| 13 پست

سلام دوستان پسرم الان ۸ماهش نه غریبی میکنه نه سمتم میاد فقط برای شیر خوردن میاد 

باهاش بازی میکنم تابش میدم بعلم میگیرمش نوازشش میکنم اما اصلا بغلم واینمیسته اصلا انگار منو نمیشناسه بغل همه میره 

بنظرتون بهتر میشه☹

خیلی نا احتم 

اصلا غریبی نمیکنه اگر برم خونه مادرشوهرم خواهرشوهرم میچسبونش به خودش اونم هیچی نمیگه راحت من خیلی دلم میشکنه ک چرا با من اینطور نیست خانواده شوهرم لذت میبرن ک بچم سمتم نمیاد😢

۹ماه باهام بوده 

۸ماه ماشالله روز و شب ساعات ها وقت گذروندم اما اصلا توجهی نمیلینم راهنماییم کنید دلگرمی بهم بدین خوب میشه الان من تو اتاق خوابم اما پسرم پیش باباش تو حال چون سه شب استراحت نکردم اومدم استراحت کنم اما اصلا نمیگه مامان انگار ن انگار 😭🙁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اوه اگه دختر منو ببینی چی میگی پس! میره بغل خالش من هر کار کنم نمیاد پیشم رو برمی گردونه😕😕 اگه بذا ...

دلمون میشکنه بخدا اخه ما مادریم تمام انرژی و وقتمون رو براشون میزاریم اخر اینطوری 

اخی یادش بخیرچقدرسر دختربزرگم حرص وجوش میخوردم دقیقامثل شما.‌‌امالان بزرگ شده یک دقیقه ازکنارم جم نمیخوره ولی دخترکوچیکم ازهمون اوا بهم‌وابسته س

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2706