2733
2734
عنوان

سمبوسه

318 بازدید | 27 پست

من میخوام سمبوسه مرغ بپزم ببینید روشم درسته سیب زمینی رو نگینی خرد و سرخ کنم جدا بذارم کنار سینه مرغ رو جدا آب پز کنم ریش ریش کنم بعد پیاز سرخ کنم روش مرغ ها رو تفت بدم یکم هم ادویه و جعفری خورد شده یا سبزی معطر خشک بریزم تفت بدم بعد سیب زمینی رو قاطی کنم لای نون بپیچم بعد سرخش کنم و با سس قرمز بخوریم درسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره درسته ولی سختش کردی همزمان پیاز نگینی و سیب زمینی نگینی رو سرخ کن (نگران نباش زمان پختشون برابره  و کامل سرخ میشه)بعد گوشه تابه سینه مرغ خام ریز شده رو با پودرسیرو نمک و زردچوبه و فلفل و آویشن سرخ کن جعفری هم میتونی بریزی( یا به جاش فلفل دلمه و قارچ) همرو مخلوط کن بعد به نظرم تو هر لقمه سمبوسه یه تیکه پنیر پیتزا هم بریز.بعدم سرخ کن دو طرفو.مدل لوله ای هم درست میکنم خوشگل میشه  

2738
یعنی آبپز کنم بعد رنده کنم ، یه بار قبلا درست کردم سیب زمینی رو آبپز و له کردم با چرخکرده و قارچ&nbs ...

اره اصل سمبوسه سیب زمینی آب پزه با پیاز سرخ کرده و جعفری و چرخ کرده ولی اینجوری خوشمزه تره

2706