2726
عنوان

راه حل بی احساس شدن

149 بازدید | 3 پست

باید چیکار کرد؟

خب ببین تو میتونی با چند چیز به این موفقیت دست پیدا کنی... اول کتاب جوکر مردی که میخندد رو بخون اثری از ویلیام شکسپیر هست .دوم اگه میتونی یه جور جلوی بقیه رفتار کن کن که فکر کنن آدم قوی ای  هستی

سوم ..این خیلی تاثیر داره..یه کار کن رفیقات به حداقل برسند و بین مردم آدمی خشک و منفور بشی به فکر این نباش که مردم چی میگن مهم تویی و هدفت...

چهارم تا میتونی تنها باش تنهایی چنان تاثیری تو روحیه ات میزاره که زود تر دچار انقلاب روحی میشی.

پنجم نسبت به هیچ چیز مسوليت نداشته باش و سعی کن بی تفاوت باشی..یه جمله تو کتاب سه تفنگ دار بود که میگفت:من زندگی نمیکنم که بخوام از چیزی بترسم..اصلا درگیر احساسات نشو ....احساسات حتی سنگدل ترین انسان ها رو از پا میندازه.مثل فیلم جوکر.جوکر تنها نقطه ضعفش این بود .....ناپلئون میگه باید شکست بخوری تا شکست بدی.حرف سنگینی هست..تاثیر هم داره.امممم دیگههه...و حرف آخر این که انقلاب روحی تو بلند مدت بدست میاد و هر چی سنگدل تر بشی بیشتر لذت میبری.تو هدف والا تری داری رفیق.و همینو میگم تنها باش،کم نیار،قوی باش،لذت کتاب خوندن رو با احساس عوض کن چون یکی خدا و دیگری کتابه که میتونه تو تنهایی برای رسیدن به هدفت کمکت کنه ..

جدایی اخرین راه  من اوتحان کردم. الان ادت کردم به دل کندن و ناراحت نمیشم 

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728