2726
اوخی مبالک باشه به سلامتی😍😍😍😍😍💓💓💓🌹🌹🌹🌹🌹 منم مجرد خاک و چوک 😂😂😂😂😂😂

فداتبشم خوشگلممم😍😍😘😘❤❤

ای جانم چند سالته؟😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا نکنه مهربونم😍😍😍 دوماه دقیق تا تولد 21 سالگیم مونده😍😍😍

🧡🧡❤❤😘😘

ای جانمممم پیشاپیش مباااارکااااا❤❤

دانشجویی یاچی؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2728
مرسی دلبرکم 😍💋😍💋 پشت کنکور 😁😐

💛💛🧡🧡❤❤🤗

عزیزممم موفق باشی تو میتووووونی💪

مرسییی😁  دعام کن تو رو خدا 😥🐤

چشم چشم حتمااا❤❤😘😘

21 از نزدیکای تهران  و کرج😁

😄😄😄عه همسنیم که.

متاهل 

دارای یک فرزند

ترم اخر کارشناسی و ولش کردم درسو بعلت بی کفایتی اساتید و دروغگویی بسیارشان😄

گر مسیحی گر مسلمان گر یهود/ آدمی باشید مذهب هر چه بود🌿    در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟🤕

یکی با من برخورد جدی کنه

برم بخوابم😟😟🤨🤨🤨😑😑😂

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
ای جانننمممم خدا حفظش کنه ، پسمله یا دخمل 😍

مرسییی عزیزم❤😗 دختره

اسمش هم آندیا هست

گر مسیحی گر مسلمان گر یهود/ آدمی باشید مذهب هر چه بود🌿    در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟🤕
ببین نخوابی پوست صورتتو با چاقو میکنم 😂😂😂😂😂😂

😐😐😐😐یاد یه فیلم خارجی افتادم

مرده صورت ادمارو می برید😰😶

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
2706