2733
2734
عنوان

مرد متولد آذر و شهریور

2864 بازدید | 134 پست

واقعا چرا باید این دوتا شاهکار پست من بخورن... خودمم بهمن...... با هیچکدوم نمیشد کنار اومد 

آذر هیچی... شهریور ماهیه میگه ازدواج منم میبینم جفتی خیلی مغروریمممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم بهمنیم اصلا این دو ماه خوب نیست بنظرم دقیقا شهریور خیلی مغروره مرداد خوبه وخرداد بنظرم

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
2738

منو شوهرم جفتمون آذریم خوب با هم کنار میایم شکر

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤

عزیزم منم بامتولد شهریور خیلی ارتباط خوبی ندارم سعی میکنم خوب باشه چون عشق زندگیم شهریوری هست😂خودم بهمن ماهی هستم باافراد آذر ماهی ارتباط خوبی دارم هردو متولدین ماه شوخ طبع وپرصدا وشیطون وبذله گو

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍
عزیزم منم بامتولد شهریور خیلی ارتباط خوبی ندارم سعی میکنم خوب باشه چون عشق زندگیم شهریوری هست😂خودم ...

اره آذر ماهی که خیلی کول هست، اما جو دوستانه اس من سال ببر اون اژدهاااا

2706