2726
نه عه دختره

عجیبه ما تو فامیلمون داریم پسره😮

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
نمیگن قبل نظر دادن ی سرچ کنن😂🤪

سرچ تو فامیل😕

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سرچ تو فامیل😕

خوب فامیلت اشتباه گذاشته .. شاید افراسیابه .. 

ولی خوب چ ایرادی داره بعضی اسما دو جنسیتی هستن .

اما افرا دخترونست 

هم ترک هم ایران هم جاهای دیگه رو دختر دیدم

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
خوب فامیلت اشتباه گذاشته .. شاید افراسیابه ..  ولی خوب چ ایرادی داره بعضی اسما دو جنسیتی هستن ...

شناسنامه رو نمیدونم ولی همه افرا صداش میکنن شایدم ازین اسمایی هست که برای دو جنس کاربرد داره

2728
شناسنامه رو نمیدونم ولی همه افرا صداش میکنن شایدم ازین اسمایی هست که برای دو جنس کاربرد داره

بخدا تو اولین نفری اینو میگی😂 اگه بود ک مینوشتن تو فرهنگ لغت اسما 

حالا مهمم نیست .. پسرام بزارن ☺

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
بخدا تو اولین نفری اینو میگی😂 اگه بود ک مینوشتن تو فرهنگ لغت اسما  حالا مهمم نیست .. پسرام بز ...

نه من الان سرچ کردم چون آدمیم که ندونسته چیزیو نمی گم خودت حتی تو نی نی سایت سرچ کفتن اسم پسرم هست

نه من الان سرچ کردم چون آدمیم که ندونسته چیزیو نمی گم خودت حتی تو نی نی سایت سرچ کفتن اسم پسرم هست

فرهنگ لغت و سرچ کن نه حرف ۴ تا نینی سایتی.... 

فرهنگ لغت و سرچ کن نه حرف ۴ تا نینی سایتی.... 

عزیزم باشه شما درست میگی احتمالا من اشتباه می کنم

من چرا نمیتونم انتخاب کنم خسته شدم واقعا همه مسخرم میکنن دوروز دیگه دنیا میاد چی بگم بهش هیچکس ,نی ن ...

اسم شیلان بزار..اسم کوردیه قشنگ..اسم ویان... اسم آیرین..آگرین..پَرژین