2737
2734
آره متاسفانه بعضی معلمها دلسوزنیستن. معلم اینا خودش تدریس میکنه. از خودش فیلم‌میگیره انگار که سر کلا ...

معلم پسر منم خوبه...بیشتر خودش کتاب ها توضیح میده درسی که میده همون لحظه ویس رو میخواد...شعر هم باید دقیق تو گوشی نگاه کنن بگن...امتحان میگیره ۱ربع وقت دارن جواب بدن...مشق ها چک میکنه...غایب باشن تذکر میده.فعلا که خوبه

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره متاسفانه بعضی معلمها دلسوزنیستن. معلم اینا خودش تدریس میکنه. از خودش فیلم‌میگیره انگار که سر کلا ...

عجب نه بابا معلم پارسال پسرمم همین بود قشنگ با گوگل وفیلم های آمادش به خودشو راحت کرده 

یکی نیست بگه خودمم میتونم گوگل برم فیلم بگیرم نمی‌خواد شما زحمت بکشید خسته می‌شوید نتت تموم میشه 

سه تا کلاس پنجم هستن هر سه تا دقیقا همین جورین با هم هماهنگن هر سه هر روز مثل هم فیلم های گوگل وامتحان ها هم دقیقا همه سوالها سه کلاس یکی مثل هم یه روز یه ساعت

2731
 شادش رو تو گوشی خودم نصب کردم خودم میخونم خودم امتحان میدم و حاضری میزنم و... راحت خودمو خلاص ...

اینطوری سالهای بعد به مشکل میخوره حداقل ریاضی وعلوم بذار خودش بنویسه یاد بگیره 

اونوقت میایم اینجا از معلمان پول مفت گرفتنشون میگم  بعضی ها میان انچنان دفاعی میکنن بیا و ببین

حق داری.‌نه خدایی خوب و بد همه جا هست. شما هم کلی نمیگی که . اونایی که اینجور ظلم‌میکنن واقعا هستن

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
نه باور کن سخته بچه ای که تا حالا مدرسه نرفته درس رو جدی نمیگیره 

آره راست میگی سعی کن با بازی یادش بدی من واسه همین برادرم که الان یازدهمه کارت الفبا درست کردم بهش میگفتم بیا کارت بازی تازه شرطی بازی میکردم از جیبم هم یه چی میدادم که فقط یاد بگیره خیلی باهوشه ها اما نمیدونین تا اینجا درس بخونه چی که نکشیدم

2738
وا چطوری. چه معلم ساده ای دارن. معلم بچه های من ببینی چه دقتی داره. همش صدا میزنه فلانی این سوال و ج ...

معلم پسرم همون موقع درس بعد درس میگه ببینم از درس چی فهمیدید که ببینه همه گوش دادن پرسش و پاسخ هم تصویری فقط املاشون اونم مادر موقع املا گفتن باید فیلم بگیره بفرسته حفظ شعر فیلم باید بگیریم یا بعضیا اوقات کنفرانس یا پرسش خودمون میگه بپرسید فیلم بگیرید به هیچ‌وجه ویس استفاده نمیشه فقط روانخوانی قرآن و فارسی ویس بقیه فیلم