2733
2734
عنوان

اونایی که از بی پولی خسته شدن بیان.

| مشاهده متن کامل بحث + 2205 بازدید | 169 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین بهت👌👌😍😍 دعا کن ماهم بخریم❣❣❣ چقد سخت پول جمع کردیم همینکه رفتیم بخریم قیمتا رفت ب ...

ممنونم گلم.انشالله به حق فاطمه زهرا خدا کمکتون کنه خونه دار شین🙏🙏

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2728
. . . ممنون گلم🙏🙏🙏🌺🌺🌺😍😍😍 ایشالله توام هرحاجتی داری برآورده شه  برات دعا میکنم ...

ممنونم دوست خوبم🌺😘♥️

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2738
شما غذا هم میخورید احیانا؟😅

واا.چرا نخوریم

هیچوقت تاحالا خدارو شکر فریزرمون بدون گوشت و مرغ نشده.هرشب میوه میخوریم.اجیل و ایناهم میگیریم.تا دوماه پیش هرشبم اجیل میخوردیم ولی یهو خییلی گرون شدن

مثلا پسته ما میخریدیم کیلو۱۲۰ سرماه ماه بعدیش شد ۱۸۰

ایم ماه شد ۲۳۰

دیگه الان دوماهه مصرف اجیلمونو کم کردم.ولی خوراکی اصلا کم و کثر نداریم.

من بالاهم گفتم خریدا رو عمده میکنیم.مثلا یه ماه یه کارتون شامپو میخرم اووووو

تا چندماه شامپو داریم.یا تاید و مایع دستشویی و ظرفشویی

یا حبوباتمو یهو میرم از هرکدوم چندکیلو میخرم ابپز میکنم بسته بندی میکنم و تو فریزر میزارم.تا چندماه دارم..

ماکه خونه و ماشین داریم.چه خبره ۶ تومن فقط خورد و خوراک؟خب معلومه میتونم پس انداز کنم از پولم.

شما غذا هم میخورید احیانا؟😅

درمورد خرید خونه اگه منظورته زرنگی کردم.پولم نمیرسید اونموقع خونه خریدم دادم رهن

یعنی قیمت رهن از پلی که بدم کم میشه.ماشینمون هم دست دوم خریدیم.ولی خونگی و تمیز..

درمورد خونه دوم هم میخوام مثل خونه اول با رهن بخرم.الان یه مقدار پس انداز دارم که گذاشتم تو بورس.تا دوسال دیگه کلی میاد روش و راحت میتونم خونه دوم بخرم به امید خدا🙃🙃

اهواز اون زمان من خریدم ۲۵۰   《اوایل۹۷》 الان فکر کنم قیمتش ۹۰۰ باشه

خب شما تو ارزونی خریدین الان یه خونه شده یک میلیارد و نیم ما هم که تو گرونی ازدواج کردیم 

دلم دو قلو پسر میخواد🧒🧒
خب شما تو ارزونی خریدین الان یه خونه شده یک میلیارد و نیم ما هم که تو گرونی ازدواج کردیم 

اشکال نداره شما از الان برنامه ریزی کن کم کم پولتو جمع کن با وام و رهن یه خونه بخر.حتی شده کوچیک باشه.تهش بعدن راضی نبودی عوضش میکنی ولی ارزش پولت حفظ میشه

اشکال نداره شما از الان برنامه ریزی کن کم کم پولتو جمع کن با وام و رهن یه خونه بخر.حتی شده کوچیک باش ...

خوش به حالتون دلم میخواد چشمم ببندم باز کنم به چیزای که می‌خوام برسم شما الان رسیدین خیالتون راحت 

دلم دو قلو پسر میخواد🧒🧒
2706