2733
2734
عنوان

اونایی که از بی پولی خسته شدن بیان.

2205 بازدید | 169 پست

اول بگم من خونه و ناشین و زمین دارم.

همه رو سخت به دست اوردم.ولی دیگه خسته شدم .از اینکه این همه نداری کشیدم خسته شدم.لز اینکه از ده تا جیز زدم تا یه چیزی که جلو چشم بقیست رو خوب از اب دربیاد خسته شدم.مثلا اگه مهمونی دارم از ده تا چیز میزنم تا مهمونیم بالا باشه.خسته شدم از بس صورتمو با سیلی سرخ نگه داشتم.

خسته شدم از اینکه همیشه دست به عصا خرید کردم.من دیگه واقعا خسته شدم....

دلم میخاد کلی پول داشتم با خیال راحت یه بار میرفتم خرید .بدون توجه به قیمت هر چی دوست داشته باشم بخرم😕😕😕

گفتم شاید میخوای راهکار بدی

گر تو با بد بدکنی، پس فرق چیست    ... ...... نصف “مهم نیست” هایی که میگم خیلی هم مهمه،نصف “بیخیالش” هایی هم که میگم هنوز تو فکر و خیالم هستن، نصف “به من چه” ها به من اتفاقا مربوطن و اکثر “نمیدونم” ها رو میدونم،فقط حسش نیست میفهمی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم خسته شدممم

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

منم دقیقا شرایط شمارو دارم از همه جا خسته رفتیم تو بورس با پول زیاد ک حالا حالا ها تو ضرریم

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2738
من 31 سالمه.شوهرم 37.هر چیزی داریم به زحمت خودمون خریدیم

منم ۳۲ ساله ام من و شوهرم پدر نداریم بخدا مثل سگ‌کار کردیم ولی هیچی نداریم فقط ماشین تونستم بخرم خونه هم نداریم نمیتونیم بریم سر خونه زندگی مون ده ساله عقدیم 

من 31 سالمه.شوهرم 37.هر چیزی داریم به زحمت خودمون خریدیم

خیلی سخته واقعا 

آدم حسرت میخوره برای روزایی که نتونسته با دل خوش و بدون فکر به اینده نتونسته پولشو خرج کنه 

منم ۳۲ ساله ام من و شوهرم پدر نداریم بخدا مثل سگ‌کار کردیم ولی هیچی نداریم فقط ماشین تونستم بخرم خون ...

وای عزیزم چه سخت.ما هم هر چیزی داریم زحمت خودمون باوده.هیچ احدی کمک نکرد

2706