2726
عنوان

اگه شما جای من بودین...؟ 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو نی نی سایت راجب دوس پسر صحبت نکن چون خورده میشی🙂

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

بگو به اسم خاستگاری بیاین درسته شرایط ازدواج ندارید ولی حداقل خانواده ها رفت و آمد کنن

و اگه بازهم بهونه اورد ببخشید ک دارم میگم اینا فیلم پسراس👌🏻

دختری دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره…😎🫀👶🏻🤍✨

عزیزم شرایط ازدواجو نداره ینی چی؟ 

شما حتما شرایطشو پذیزفتی ک باهاش رابطه گرفتی... 

جز اینکه بگی انشالله روزای خوبمونم میاد و این حزفا چیزی نمیتونی بگی

گرچه با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

خانما چرا هر چی میگم،کسی مهل بهم نمیذاره،، بابا تاپیک آخرمو گزارش بزنین دیگه، مگه چند ثانیه میخاد وقتتونو بگیره؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
عزیزم شرایط ازدواجو نداره ینی چی؟  شما حتما شرایطشو پذیزفتی ک باهاش رابطه گرفتی...  جز ا ...

عزیزم نوشتم ""نداریم"" ... نه نداره

چرا درست نمیخونین ؟ 😳

چرا همه میخوان بکوبن منو ؟ 😳

2706