2137
2106
عنوان

میاین بگین معنی پیامش چیه؟+شات

880 بازدید | 33 پست

بچه ها من خیلی پزشکی دوس دارم بخونم تاپیکا قبلمم هست حتی 

حالا این پسر عمه من بعد هفتاد سال پیام داده بمن.بحث همین موضوع شد اونوخت برگشت ی چی گف از سر شب ذهنم درگیره نمیدونم منظورش چیه😑

الانم اسکرینشو میفرستم بصبرین

if you can’t stop the waves ; learn how to surf گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! یه تیزهوشانی تجربی😍🌈بچه ها پروفم خودمم لطفا دعا کنید به اونی که میخوام برسم💗

مگ سایت درسته ؟

من بعد از ۷ سال جدا شدم ...،یه دختر که با آرزوهای زیادی ازدواج کرد و امیدوار بود خوشبخت میشع  ، که کنار مردی که دوستش داره زندگی میکنه با دخترشون و با همه سختیا بخاطر دخترشون میجگنداما ،،،نشد ک بشه ،انقدر خیانت کرد و خیانت کرد و کتکم زد و بیچارگی و بدبختی بهم داد که بریدم از همه چی و قید همه چیو زدم و خودمو کشیدم بیرون با دخترم ...اونم خیلی تلاش کرد تغییر کنه اما تو ذاتش بود و نتونست روز آخر بهم یه جمله گفت:من نه میتونم از تو بگذرم نه از هوس که متاسفانه از من گذشت ...دخترم سه سالو نیمشه و پیش منه...از همه چیم گذشتم تا بتونم ب آرامش برسم اما بازم نشد که بشه و مشکلات بزرگتر اومدن سر راهم ...خداروشکر بازم...دوستان من خیلی دوستون دارم مث اعضای خانواده م هستین خواهش میکنم دعام کنید از ته دلتون که ب آرامش برسم مشکلات لعنتیم ولم کنن ...اسمم مهساست .انشاءالله یه روزی این امضا رو تغییر میدم و مینویسم دیدین بالاخره شد❤🤲

فكر كنم سايت خرابه اپلود كن

مرا عهديست با شادي كه شادي آن من باشد ....🍃         زير برگه ي تمام ارزوهام رو خدا امضا زده💫❤️                  روزاي خوبي در انتظار من هستن 🧿🌈                         خداجونم براي من بهترينا رو ميخواد 😍

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
مگ سایت درسته ؟

من تازه اومدم مگ خراب بود😑

if you can’t stop the waves ; learn how to surf گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! یه تیزهوشانی تجربی😍🌈بچه ها پروفم خودمم لطفا دعا کنید به اونی که میخوام برسم💗

وای شت لود نمیشه

بصبرین بنویسم

2050

+(این اونه😐).از اون دکترا ک الهی تب کنم...!؟

-عجبا😅

+راستی خانم دکتر

این قلبم هی تالاپ تولوپ میزنه وای نمیسه شما میدونین چکارش کنم؟

_😐😐😐برو دکتر

(هنوز سین نزده)چی ج بدم؟پاکش کنم؟؟

سااااایت خرابع عکس نمیاد

تجمع نکنید

میتونی با لینک بذاری ک من بلد نیستم

من بعد از ۷ سال جدا شدم ...،یه دختر که با آرزوهای زیادی ازدواج کرد و امیدوار بود خوشبخت میشع  ، که کنار مردی که دوستش داره زندگی میکنه با دخترشون و با همه سختیا بخاطر دخترشون میجگنداما ،،،نشد ک بشه ،انقدر خیانت کرد و خیانت کرد و کتکم زد و بیچارگی و بدبختی بهم داد که بریدم از همه چی و قید همه چیو زدم و خودمو کشیدم بیرون با دخترم ...اونم خیلی تلاش کرد تغییر کنه اما تو ذاتش بود و نتونست روز آخر بهم یه جمله گفت:من نه میتونم از تو بگذرم نه از هوس که متاسفانه از من گذشت ...دخترم سه سالو نیمشه و پیش منه...از همه چیم گذشتم تا بتونم ب آرامش برسم اما بازم نشد که بشه و مشکلات بزرگتر اومدن سر راهم ...خداروشکر بازم...دوستان من خیلی دوستون دارم مث اعضای خانواده م هستین خواهش میکنم دعام کنید از ته دلتون که ب آرامش برسم مشکلات لعنتیم ولم کنن ...اسمم مهساست .انشاءالله یه روزی این امضا رو تغییر میدم و مینویسم دیدین بالاخره شد❤🤲
سااااایت خرابع عکس نمیاد تجمع نکنید میتونی با لینک بذاری ک من بلد نیستم

کپی کردم

با لینک چجوریه بگین بذارم

یکی بگ دیه با لینک چجوری عکس میذارین😑😑

+(این اونه😐).از اون دکترا ک الهی تب کنم...!؟ -عجبا😅 +راستی خانم دکتر این قلبم هی تالاپ تولوپ می ...

🤮🤮🤮بعدش میگه دکترم تویی. آخر بحث نتیجه ش میشه دوست دارم. شک نکن🤦🏻‍♀️

⚡🌠.Just wanna dance with stars
+(این اونه😐).از اون دکترا ک الهی تب کنم...!؟ -عجبا😅 +راستی خانم دکتر این قلبم هی تالاپ تولوپ می ...

کرم داره

چندسالشه؟

چندسالته؟؟

بگو احتمالا سندروم قلب بی قرار داری

بگو من  نمیخوام دکتر شم 

میخوام دامپزشک شم ب دردت میخوره؟

بگو اگه عاشقمی بگو حوصله تفره رفتن ندارم😐

اصاب نداریا😅

این پسر عمه من یکم خله نمیفهمه چی میگ😂 ولی ذهنم مشغول شده😅

کرم داره چندسالشه؟ چندسالته؟؟ بگو احتمالا سندروم قلب بی قرار داری بگو من  نمیخوام دکتر شم&n ...

وااااای 😂😂من ۱۷ اون ۲۴😂😂😂😂

1718