2733
2734

سلام خانما دلم خیلی پره اومدم دردو دل کنم خالی شم

من ۲۵_۲۶سالمه دقیق نمیدونم متولد۷۴ام

سه سالونیمه عقد کردم و متاسفانه ازدواجم ناموفق بوده و دارم جدا میشم...طولانیه نمیخوام بازش کنم

من با داماده خالم خیلی خوبم و بعده پدرم برام جای پدرم بوده برام و خیلی دوسش داشتم همیشه...توضیح میدم ک چقدر امشب منو شکست با حرفاش...من از۲۰مهر هستش ک همسرم رفته و کلا تموم کردیم و من وکیل گرفتم برای طلاق...امروز دلم برای خودم گرفت ک از۲۰مهر تا الان پدر و مادر شوهرم حتی نیومدن بگن عروسم چ مرگته؟؟؟!بعد منه ساده ب دوماده خالم این حرفو گفتم و گفتم عمو من چقد خودمو بی ارزش کردم...من یه دختردایی دارم خیلی دوسش دارم دختر ماهیه با موفقیتاش منم خوشخال میشم امشب همشون دعوت بودن خونمون'من ک داشتم اروم اروم با داماده خالم دردو دل میکردم یهو دیدم صداشو آروم کرد و گفت:ببین"سحر"(دخترداییم منظورش بود)وقتی سلام و احوال پرسی میکنه آدم کیف میکنه.ببین رفته داروخونه کار میکنه ببین ب کجا رسیده.دخترداییم۲۰سالشه و گیاه پزشکی میخونه.بعد داماده خالم گفت ببین تو کجایی و اون کجا؟من اصلا موندم ک خدایا ینی چی این حرف؟بغضم ترکید بعد برگشته میگه فک نکن مقایست میکنما ولی واقعا  تو چیشدی اون چیشد؟ادامشو تایپ میکنم صبر کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب بعد؟

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2731

منم اشک توو چشام جمع شد گفتم اگه مقایسه نمیکنی پس چی میکنی؟بغض داشت خفم میکرد و اروم رفتم حیاط نشستم بیصدا گریه کردم

بعد دید ناراحت شدم اومده دنبالم باز نمک میپاشه ب زخمم ک اره نباید سه سالونیم این چیزارو تجربه میکردی باید از زندگی بقیه درس میگرفتی ولی تجربه کردی 

بعد برای اینکه از دلم دربیاره برگشته میگه تو کجا سحر کجا؟وقتی تو کلاس زبان میرفتی سحر بچه بود ولی حالا تو هیچ اون...

من حسود نیستم اگه بودم انقد آتیش نمیگرفتم از حرفش..چندروز پیش دلش درد میکرد من همش حوله داغ میزاشتم روو شیکمش گفتم ک برام مثه بابامه.ولی اون حتی منو قبولم نداره...انقد گریه کردم نا ندارم

توروخدا طوری زندگی نکنید ک سرکوفتتون بزنن

2738

میدونی اسی تا وقتی طلاق نگیری همه تشویقت میکنن بعد طلاق همه سرزنش،دید جامعه همینه،به هرکی اعتماد نکن وسفره دلتو وا نکن،تو هنو اول راهی بلند شو رو پا خودت بایست تو هیچی از دختر دایی کم نداری اون زجر عشق نچشیده اما تو چرا به جایی برسی مال توارزشمند تره

میدونی اسی تا وقتی طلاق نگیری همه تشویقت میکنن بعد طلاق همه سرزنش،دید جامعه همینه،به هرکی اعتماد نکن ...

عزیزم ممنونم ازت

من هیچوقت اشتباهات کسیو ب روش نیاوردم ولی نمیدونم چرا راحت قضاوت میشم...اونم کسی قضاوتم میکنه ک مثل پدرمه

2706