2733
2734

من مامانم خونریزی شدید داره یک هفته ست، رفتن دکتر گفته رحمت پر از لخته ست باید کورتاژ شی ازین ورم مامانم تو رگ مغزش لخته هست و براش دارو مصرف میکنه میگن بیهوش شدنش ترسناکع میشع دعا کنید😞

من یه بار مامانمو با دعاهای شما به دست آوردم اینبارم میشه اگر تونستید یه دونه صلوات بفرستید برای سلامتیشون♥️

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دارم توحید میخونم ۱۰ مرتبه هم به نیت شفای مادرتون میخونم

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ان شاا..که حالش خوب میشه...این کورتاژی که مامانت میخاد انجام بده بهش میگن کورتاژ تشخیصی...حتما که با بیهوشی نیست .با بیحسی کمر هم میشه انجام داد البته بستگی به نظر دکتر داره

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔

نه وقتی خونریزی زیاد باشه کورتاژ تشخیصی میکنن هم خونریزیش تموم میشه و هم یه نمونه شو میدن ازمایشگاه که ببینن یه وقت دور از جون سلول های سرطانی نداشته باشه 

ولی معمولا بیهوش نمیکنن بی حس میکنن

بابیحسی کمر انجام میدن دیگه؟  شفاء من الله ام من یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السوء  ام م ...

فعلا دارو داده، فردا قراره بره با دکتر مغز و اعصابش مشورت کنه اونو بخوره تا ببینن چی میشه دکتر گفته اون بیمارستان هایی که میرم شمارو قبول نمیکنن  چون تو مغزتون لخته هست😔😔😔و ریسک بالاست

2706