2737
2734
عنوان

ای وی اف کردم و هفته ۶لکه بینی دارم

121 بازدید | 16 پست

بچه ها ای وی اف کردم

الان هفته ۶هستم دیشب لک دیدم رفتم سونو دوتا ساک بارداری داشتم شیافمو دو برابر کرد

امشب دوباره لک دیدم دارم دق میکنم😞

استرس ممنوع

استراحت مطلق

توالت فرنگی استفاده کن

دارو هاتو سر موقعه بخور

به خدا توکل کن

انشالله صحیح وسالم بغل بگیریشون

اینقدم سونو نرو

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نگران نباش یکی از آشناهای ماهم بعد ivf 3تا ساک دید تا 2هفته لک دید فقط استراحت کن و شیاف یا قرصی ک داده رو مصرف کن. 

کدوم مرکز و پیش کدوم دکتر انجام دادی؟ بار چندمتهچ؟ 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
دعا کن خدا نگهشون داره واسم

اسی میشه جواب بدی؟ 

تعیین جنسیتم کردی؟ هزینت رو هم بگو کلا؟ 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
پس چرا سونو گفت مشکل ندارم  برام دعا کن

خدا رو شکر که سونو گفته مشکلی نیست کلا لکه بینی شایع است من هم داشتم و دکترم اصلا شیافت ندارد گفت انقدر طبیعی من یک هفته داشتم . مامان جان خیلی دعا کردم برات میگن دعا مامانای که شیر میدن براورده میشه .خدا صحیح سلامت میاره تو بغلت . برا زن دادشم دعا کن حامله بشه عزیزم دعای تو هم مستجاب میشه

نه ده تومان

❤️❤️❤️🌹🌹🌹

2706