1874
1955
عنوان

بیاین واستون فال حافظ بگیرم

4555 بازدید | 801 پست

هر کی خواست بگه واسش بگیرم😃😃

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜عضو تاپیک رژیم طلایی مادران💜وزن فعلی 70 💜وزن هدف60 💜عضو گروه تغییر♀️❤

ب نیت بارداریم بگیر🤲🏻

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بچه دار شدنم یه صلوات بفرستی.؟؟خداجووونم...میشه به همه ی اونایی که نی نی میخوان...نی نی خوشگل بدی؟؟؟میشه این تیکر اقدامم ب تیکر بارداری تبدیل بشه؟؟؟❤❤❤

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1983

من 

الانم بستری ام بیمارستان 

دعا کنین واسه زایمانم 

ان شاالله ۹۹/۹/۹ دختر گلم کاملا سالم و سلامت میاد بغلم🌹 اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤ان شالله قسمت همه منتظرا❤اللهم صل علی محمد و آل محمد❤ خدایا همه رو به آرزوشون برسون🎈 میشه یک صلوات بفرستی برا سلامتی دخملم؟🥰 من هر وقت توی امضای کسی ببینم میفرستم🌸
1967

منننن

دخترمعلق سابقم اون اکانتم معلق شده  5 راه خودکشی بدون درد......................واقعا میخوای تا اخرش بری  حالت خوبه؟  خیلی خب! من دوبار خودکشی کردم  از اولیش ی معده درد برام موند از دومیشم شرمندگی جلو داداشم   البته میخوای خودکشی کنی بکنا راحت باش ولی دوتا چیزو تو زندگیت بدون. یک اینکه مشکلا دو دستن یا مسیله هستم و حل میشن یا مشکلن و میگذرن دو اینکه خدا حواسش بهت هس. افسرده بودم رابطه هام خراب بودن تو کارم به بن بست خورده بودم رفیقامو از دست داده بودم از خانوادم دور بودم هیچی نداشتم هیچکسو نداشتم. کل سرچ گوگلم درباره خودکشی بود. تا اینکه به خودم اومدم. به دکترم گفتم من قرص نمیخورم گفت بخوور گفتم نمیخورممم ینی عرضه من از دوتا قرص زپرتی کمتره؟ خودم میخوام حال خودمو خوب کنم. همه چی خود به خود اوکی شد تک تک اتفاقای خوب واسم افتاد  یه چیزیو خوب فهمیدم. باور داشته باشم که یه روز خوب میاد  
8
من

تعبیر غزل شماره 125 حافظ در فال شما :
خودتان را اسیر صورت و ظاهر خوشی های دنیا نکنید. بسیاری از ظواهر صرفا پوسته زیبا هستند و چیزی که در دل پوسته قرار دارد ممکن است به زیبایی ظاهرش نباشد. فریب آن را نخورید و به جای صورت در پی سیرت باشید و باطن را زیبا کنید. هر کسی محرم اسرار نیست، در انتخاب مشاور دقت کنید و راز پنهان دل را به نااهل نگویید. کبر و غرور عاقبت خوبی برایتان نخواهد داشت. توصیه های دوستان شفیق را آویزه گوش کنید.

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜عضو تاپیک رژیم طلایی مادران💜وزن فعلی 70 💜وزن هدف60 💜عضو گروه تغییر♀️❤
1718