2737
2734
عنوان

منم با یه آقایی دوست بودم اومد دم خونمون سروصدا😮

| مشاهده متن کامل بحث + 3017 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعد گفتم توروخدا از کوچه پس کوچه برو سریع این مارو گم کنه . خلاصه از کوچه پس کوچه رفت ۲تا کوچه بالاتر از خونمون‌پیادم کرد یهو دیدم زودتر از من رسیده بود جلو خونمون پالتومو کشید یه لگدم زد شروع کرد داد زدن‌نمیدونم‌چرا😐 همسایه ها ریختن بیرون شرفم رفت

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

منم حدود ۷.۸ سال پیش با یکی دوست شدم بعد ۳هفته فهمیدم زن داره.. بهش گفتم خیلی کثیفی حداقل زنت و طلاق بده بعد این کثافت کاریاتو کن 

گفت خیلی زنمو دوست دارم عاشقشم و فلان 

گفتم غلط کردی اگ دوسش داشتی اینکارو نمیکردی میگف هرکی جای خودش من که نمیتونم هرروز قرمه سبزی بخورم یوقتایی هم دلم ساندویچ میخاد 😐

گفتم شایدم یه روزی زنت دلش جوجه کباب بخاد نمیتونه ک هرروز اش بخوره 

میخاست بزنتم 🤣🤣🤣

2731
منم حدود ۷.۸ سال پیش با یکی دوست شدم بعد ۳هفته فهمیدم زن داره.. بهش گفتم خیلی کثیفی حداقل زنت و طلاق ...

دهنت😂😂خوب گفتی

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰

وای خانواده منم متعصب نمیدونستن من دوست پسر دارم بابام چاقو برداشت بزنتش مامانم بزور گرفتش رفتیم شکایت کردیم کل کلانتری رو خرید به‌همه گفته بود این خر ابه داداگاه هم میرفتم همش منو میترسوندن میگفتن ممکنه برا خودت بد شه به اسم رابطه نامشروع شلاقت بزنن ماهم ترسیدیم رضایت دادیم😐😐😐😐😐

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2738
منم حدود ۷.۸ سال پیش با یکی دوست شدم بعد ۳هفته فهمیدم زن داره.. بهش گفتم خیلی کثیفی حداقل زنت و طلاق ...

عوضیا خودشون هرحرفیو میزنن بعد مامیگیم غیرتی میشن خدالعنت کنه آدم بی قید وبند هوس بازرو

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
وای خانواده منم متعصب نمیدونستن من دوست پسر دارم بابام چاقو برداشت بزنتش مامانم بزور گرفتش رفتیم شکا ...

همه اینا به کنار بگو بابات چقد کتکت زد😆😆

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

چه حیوونی بود

چرا همچین اشغالایی باید پولدار باشن تا همرو بخرن

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
وای خانواده منم متعصب نمیدونستن من دوست پسر دارم بابام چاقو برداشت بزنتش مامانم بزور گرفتش رفتیم شکا ...

وای بابات هیچی بهت نگفت ؟ مردک بیشعور متنفرم ازاینجور ادمای چسب

🤣🤣🤣 والا.. حرصمو دراورده بود مرتیکه

دمت گرم 👌😂

2706