2733
2734

وای بچه ها تاپیک پر بازدیدو خوندم استرس گرفتم یاد خودم افتادم ۱۹ سالم بود یه شرکت کار میکردم اونجا با یه آقایی آشنا شدم خیلی صمیمی شدیم میگفت میخوام باهات ازدواج کنم‌همه جا رفتیم کلی خاطره خوب برام رقم زد روز تولدم رفته بود ماشین مدل بالای دامادشونو گرفت منو برد بهترین جاها هنوز که هنوز بهترین تولدم اون سال بوده از بس بهم‌خوش گذشت . ما بیرون بودیم یه خانومی بهش زنگ میزد میگفت کجایی و... شبا اس که میداد میگفت بعدا اس میدم شبا تلفنی حرف نمیزد 

الان میگم چی شد 

( تازگیا هرجور تاپیکی میزنی یه عده میان توهین میکنن لطفا اونا نیان مرسی اه)

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی منو با انگشت کوچیکه دست چپش لایک کنه

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
2728

متاهل بوده

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...

بعد اون آقا همش میگفت اگه ازدواج کنیم‌ این کارو کنیم‌اون کارو کنیم‌فلان‌جا خونه بگیریم یه روز یه خانومی زنگ زد فحش داد بهم‌گفت از زندگی من برو بیرون و... منم میگفتم‌چی شده گفت من زن فلانی ام😐😐😐😐😐😐 منم زنگ زدم به پسره ۱۱ سالم از من بزرگتر بود

گفتی ماشین مدل بالا .....ی لحظه فک کردم برات خریده😂اخرش چی شد؟؟

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
2738
بزن لایکو

منم لایک کنیدب

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

همش میگفت توضیح‌میدم توضیح میدم خلاصه منم دیگه جوابشو ندادم همش کمین میگرد سر کوچمون منم با دوستام‌میرفتم بیرون یبار با دوستم و دوست پسرش رفتیم سفره خونه تولد یکی از دوستامون بیرون که اومدیم دیدمش دم در سفره خونه سوار ماشین شدیم بقیه از همه جا بیخبر بودن اومد میکوبید رو کاپوت اون بنده خدا همه گرخیده بودن

2706