2703
2553

«یَفْعَلُ اللّٰهُ مَا یَشاءُ بِقُدْرَتِهِ، وَیَحْکُمُ مَا یُرِیدُ بِعِزَّتِهِ»«خدا هر چه را خواهد به قدرتش انجام می‌دهد و هرچه را خواهد به عزتش حکم می‌کند» 

التماس دعا❤️

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خوندم التماس دعا

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
2720

مرسی از اطلاعاتی که در اختیارمون گذاشتی عزیزم

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

ممنون

میشه واسه داداشم یه صلوات بگین کرونای لعنتیش خوب نمیشه یه نفس راحت بکشیم ممنونم استارتر معذرت میخوام اینجا گفتم‌..‌😔🙏

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
مرسی از اطلاعاتی که در اختیارمون گذاشتی عزیزم

خواهش می‌کنم عزیزم 💕💕

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️
2714
ممنون میشه واسه داداشم یه صلوات بگین کرونای لعنتیش خوب نمیشه یه نفس راحت بکشیم ممنونم استارتر معذرت ...

خواهش می‌کنم عزیزم راحت باش❤️

مرسی گلم

خواهش می‌کنم عزیزم ❤️ 

منبع لطفا

کتاب خلاصة الاذکار، روایتی از کفعمی 

ممنون گلم 

خواهش می‌کنم عزیزم❤️

2706