2733
2734
عنوان

شوهرم خواهرشوزد😢😢😭😭😭😭😭😭

2984 بازدید | 116 پست

امشب رفته بودیم خونه مادرش(زیادمیریم خونشون)خواهرش قهرکرده اومده خونه مادرش برای چندمین بارشوهرش کتکش زده شوهرم میگه بایدطلاق بگیری اون آدم بشونیس خواهرش داشت تواتاق وسیله هاشوجمع میکرد رفتم گفتم چیکارمیکنی این وقت شب بیا میوه بخور گف میخوام برگردم شوهرم اومدداخل اتاق گف چی میگین بهم منم خاک توسرم بشه گفتم میخوادبرگرده وای خداشوهرم برداشت وسیله هاروپخش وپلاکردشروع کردبه خواهرش فحش دادن خواهرشم گف به توارتباطی نداره زندگیه خودمه اینوکه گف محکم بامشت  زدتوسرخواهرش وای خیلی صحنه بدی بودواقعاناراحت شدم جونش درمیره واسه خواهراش ولی نمیدونم چرااینکاروکرد منم هیچی نگفتم چون دوس نداره دخالت کنم الانم اومدیم خونه رفته نشسته جلوتیوی گفتم چای میخوری عربده کشید...خیلی ناراحتم واسه خواهرش اصلا یه حالیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دیونه خونه

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
2706