2726
عنوان

جاریم یه جوری خودشو عزیز

429 بازدید | 36 پست

کرده که مادرشوهرم و کل خانواده شوهر همه دورش هستن اوایل همه ازش متنفر بودن حالا نمیدونم چکار کرده همه عاشقش شدن...مادرشوهرم اوایل دعا میکرد جاریم بره زیر ماشین ولی تو روش کلی تحویلش میگیره و بهش همه چیز میده

همه چیزو از من پنهون میکنن ولی به اون میگن...دارم میترکم از این همه تبعیض

بامدادخمار      وزن ۸۱.۷۰۰        قد ۱۷۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه فیلمش باشه. بعد یه مدت میشه همون قبلی

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

حالا مثلا به اون بگن به تو نگن چي ميشه. بهتر هرچي رسمي تر حرمت ها بيشتر حفظ ميشه. مهم آرامش زندگي خودته

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣

به برگان پاییزت بگیر و وقتی جلو تو بدشو میگن اصلا حرفی نزن 

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …

من آرزوم بود یه جاری داشتم همه روی اون زوم بودن . 

حواست باشه توی بازیشون نیفتی خانواده شوهر رقابت کاذب درست نکنن بین تو و جاریت این وسط خودشون نفع ببرن . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
کدومتون عروس بزرگین

فرقی میکنه مگه؟

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
معمولاً عروس بزرگ ها خیلیییییی با عروس کوچیکه در رقابت و دنبال خراب کردتش

😐چرا ؟ اتفاقا بنظر من عروس کوچیکا همش دنبال عروس بزرگه ان

😐چرا ؟ اتفاقا بنظر من عروس کوچیکا همش دنبال عروس بزرگه ان

حرفت درسته ولی خب معمولا من عروس بزرگا رو اینجوری دیدم که نوک میزنن به کوچیکه و انتظار دارن نیومده با مادرشوهر خواعرشوعر درگیر بشه این وسط اینا دلشون خنک بشه

2706