2726
عنوان

عشق همسایه💔

736 بازدید | 35 پست

کیا عاشق همسایه شدن؟

دوسش دارم دوسم داره اما مغروریم جوری وانمود میکنیم ک انگار از هم متنفریم..

جدی ا خواستگارام زیاد شدن سرو سنگین شده چشاش دلخوره..فک میکنم به زودی بمیرم

میشه برای رسیدنم به عشقم دعا کنی؟؟🖤کاش روزی برسد به خانه بیایم  خسته و کوفته...کفش های تو پشت در باشد...عه پویا؟چ زود برگشتی...درحال ریختن دو فنجان چایی از روز و اتفاقاتش برایم بگویی به این امید زنده ام.. (کاربری برای دو نفر)

اخرشو چرا هندی کردی مردن از کجا در اومد

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

اونم تورو میخواد؟

من یه دُخــ💛ـتــرقوی اَم! دَرحالِ مبارزه با «افــسـردگـے!! » خدایا! ممنونم ڪہ هوامو داری!❤☺ میدونم قلب مهربونی داری... میشه از ته همون قلب مهربونت برام دعا کنی که به خواستم برسم؟💚🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رمانه؟

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …

اگه میخوادت خب بیاد خواستگاری😐

چه زمونه ای شده😑

من یه دُخــ💛ـتــرقوی اَم! دَرحالِ مبارزه با «افــسـردگـے!! » خدایا! ممنونم ڪہ هوامو داری!❤☺ میدونم قلب مهربونی داری... میشه از ته همون قلب مهربونت برام دعا کنی که به خواستم برسم؟💚🙂
اونم تورو میخواد؟

پیش همه گفته ک شدید میخواد..میترسه

میشه برای رسیدنم به عشقم دعا کنی؟؟🖤کاش روزی برسد به خانه بیایم  خسته و کوفته...کفش های تو پشت در باشد...عه پویا؟چ زود برگشتی...درحال ریختن دو فنجان چایی از روز و اتفاقاتش برایم بگویی به این امید زنده ام.. (کاربری برای دو نفر)
اخرشو چرا هندی کردی مردن از کجا در اومد

🖤خستم 

😐😐خب اخرش که چی عشق غرور حالیش نیست به جا اینکه چشماشو دلخور کنه پاشه بیاد خاستگاری یا یه خودی ن ...

داراشم شره..ازش میترسه

پیش همه گفته ک شدید میخواد..میترسه

وا😐

از چی میترسه؟

عشق اگه عشق باشه ترس حالیش نیست...

به دل اقیانوسم میزنه خواستگاری که چیزی نیس!

رمانه؟

اره رمان من

2706