2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی ما داریم با کرفس کالری شماری میکنیم دوست داشتی توام بیا

گروه چیه عزیزم من نمیشه بیام 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪
2731
گروه چیه عزیزم من نمیشه بیام 

چرا نشه عزیزم؟ هرکی دوست داره بیاد به گروه ما بهم درخواست دوستی بده

💜عضو تاپیک رژیم طلایی مادران💜وزن فعلی 73 💜وزن هدف60 💜عضو گروه تغییر♀️❤            
عزیزم برنامه زیره عالی تره بنظرم 

ازبرنامه کرفس هم خیلی تعریف کردن یه خانمه تودوماه ونیم ده کیلوکم کرده بود حالابه نظرتون کالری که خوردم خوب بود کم یازیاد نبود

درخواست دوستی آقایون ممنوع🙏🚫❌
ازبرنامه کرفس هم خیلی تعریف کردن یه خانمه تودوماه ونیم ده کیلوکم کرده بود حالابه نظرتون کالری که خور ...

من از هردو استفاده کردم اما زیره عالیه من الان دارم باهاش ادامه میدم 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪
2738
اسی ما داریم با کرفس کالری شماری میکنیم دوست داشتی توام بیا

هرکی داره یه چیزی رو میگه خوبه به شک‌افتادم شما چندوقته رژیم داری چقدکم کردی

نسبت به قدووزنم

اوکی عزیزم پس باید همون اندازه بخورین تا بدنتون رفته رفته کم کنه اگه به یکباره کم کنید استپ وزنی میشه ودیگه کم نمیکنید 

هرکی داره یه چیزی رو میگه خوبه به شک‌افتادم شما چندوقته رژیم داری چقدکم کردی

ما یک هفته یک کیلو کم کردیم عزیزم

💜عضو تاپیک رژیم طلایی مادران💜وزن فعلی 73 💜وزن هدف60 💜عضو گروه تغییر♀️❤            
اوکی عزیزم پس باید همون اندازه بخورین تا بدنتون رفته رفته کم کنه اگه به یکباره کم کنید استپ وزنی میش ...

الان ۸۰۰تامونده یعنی کامل بخورم  من پنیروپفیلا روباترازواندازه میگیرم سخته برام راه کارآسونترنیست بعد نون کفدس منظور همون گردی کف دست هس انگشتا دیگه نیست آره

الان ۸۰۰تامونده یعنی کامل بخورم  من پنیروپفیلا روباترازواندازه میگیرم سخته برام راه کارآسونترنی ...

عزیزمیشه بپرسم وزنتون چنده ؟؟؟ آره کف دست یعنی بدون انگشت خب زیره دیگه مشکل وزن نداری اما کرفس چرا 

2706