2726
عنوان

نظرتون درباره ندا یاسی

329 بازدید | 32 پست

من نظر خودم :استوریاش دوست دارم ادمیه که خودشه  و تظاهر نداره

و اینکه رفتارش یجوریه و کارایی میکنه که شرم اوره :من بشخصه سریع قضاوت نکردم و به این فکر کردم که درسته اشتباه کرده  اعتماد کرده و از خونه فرار کرده..ولی همین باعث شده خیییلی سختی بکشه و ضربه بخوره و حتی بعد پشیمونیت خانواده ات دیگه نخوانت اگه برگردی بلایی سرت بیارن ..بنظرم بعد بعضی اتفاقا ادم دیگه ادم سابق نمیشه و همه چیشو شاید ببازه 

رفتاراش حرفاش رو تایید نکردم ولی سریع هم قضاوت نکردم چون من با کفش های اون راه نرفت

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚

به نظر من خيلي عاقل و دانا و همينطور باهوشه ولي سعي مي كنه خودشُ مضحك نشون بده.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ازش خوشم میاد 

صداقت داره 

از صداقتش خوشم میاد 

اما فالوش نمیکنم، چون چیز مفیدی برام نداره 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

من دوسش دارم خودشع و فانه راجب زندگی خصوصیشم نمیتونم نظر بدم زندگی خودشه

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
به نظر من خيلي عاقل و دانا و همينطور باهوشه ولي سعي مي كنه خودشُ مضحك نشون بده.

بعضی حرفاش واقعا من یادمیگیرم 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
2706