2410
2553
عنوان

بیایین از بابا و داداشا و زن داداشای دوست پسرم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1690 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تو دوران دوستي نميتوني راجع به رفتار خانوادش نظر قطعي بدي ولي انشاالله كه آدماي خوبي باشن

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣
به به خدا نگهتون داره واسه هم

به هر چی میخوای برسی انشاالله

یعنی میشه منم تا چند وقت دیگه مامان یه دختر یا پسر سالم بشم؟یعنی میشه سلامتیم بهم برگرده.بیشتر از یک ساله مریضم.باعث شد کلیه ام کوچیک بشه.از طرفی اندرومتریوز دارم.سنمم کم نیست.از طرفی نگران کلیه مم از طرفی نگران این یکی مریضی.خیلی عامیانه توضیح دادم.میشه برای دل داغونم دعا کنین؟قدر سلامتیو الان میفهمم.از طرفی ارزومه مامان بشم.از یه طرف مریضی خودم و سختی هایی که به همسرم میدم.خدایا من شرمنده ام 😔
خوشبحتالتون منم ۵سال تو رابطه بودم پسره رید تو رابطمون الانم که خواستگار دارم پسره در حد خودمه تو ...

توکلت به خدا ،بهش پناه ببر تا کمکت کنه 

یعنی میشه منم تا چند وقت دیگه مامان یه دختر یا پسر سالم بشم؟یعنی میشه سلامتیم بهم برگرده.بیشتر از یک ساله مریضم.باعث شد کلیه ام کوچیک بشه.از طرفی اندرومتریوز دارم.سنمم کم نیست.از طرفی نگران کلیه مم از طرفی نگران این یکی مریضی.خیلی عامیانه توضیح دادم.میشه برای دل داغونم دعا کنین؟قدر سلامتیو الان میفهمم.از طرفی ارزومه مامان بشم.از یه طرف مریضی خودم و سختی هایی که به همسرم میدم.خدایا من شرمنده ام 😔
2714
یه بار چند روز پیش اصرار کرد برم بهش سر بزنم ،گفت فلان روز وقتی کار پسرم حل شد حتما نامزدتون میکنم ح ...

ان شالله پسرش خوشبخت کنی تا جواب همه خوبی هاش باشه!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
دقیقا تا نرین زیر یه سقف خلق خوی واقعیش نشون نمیده

انشاالله که خوب باشن البته من خیلی صبورم در کل تعریف نمیکنم اما توی ذاتمه

ان شالله پسرش خوشبخت کنی تا جواب همه خوبی هاش باشه!!!

باور کن من خیلی قانعم الان سی و دو سالمه توی همه زندگیم این جوری بودم

انشاالله که خوب باشن البته من خیلی صبورم در کل تعریف نمیکنم اما توی ذاتمه

انشالله خوشبخت شی عزیزم 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
2706